Castles of Burgundy: Special Edition

Dnes začala kampaň na novou edici hry #Castles of Burgundy, The:

https://gamefound.com/projects/awaken-realms/castles-of-burgundy-special-edition

Pracují na tom společně Awaken Realms a Ravensburger.

Kdo do toho jde?

Já osobně zvažuji pledge bez miniatur, přijde mi, že miniatury hradů budou vadit v přehlednosti herní plochy.

24.5.2022 18:56:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Megagroup info

Byli jsme domluveni, že cca 15.7. mám poslat uzavřený list her. ( mělo to být cca 2 týdny po otevření PM). 

Aktuálně psali, že PM otevřou nejdřív za 2-3 týdny, a že mám cca 2 měsíce na kompletní seznam. 

Co se týče konce PM, tak to může být cca za 4 měsíce. ( takže platba bude až +- v listopadu).

Toť vše, musíme čekat.

Pokud by chtěl ještě někdo naskočit, napište mi zprávu.

11.7.2022 17:50:53

Nestihl jsem kampaň. Bude se dát hra ještě v PM celá pořídit?

10.8.2022 19:15:13

@černý vlk Zkus napsat @Design. Možná se ti povede k nám přidat

11.8.2022 07:46:16

Ahojte,

Čekám na info od výrobce.

Počítejte platba za měsíc, max. 2.

Nemusíte mi psát, všechny Vás mám poznačeny a budu Vás včas kontaktovat.

 

6.10.2022 11:26:55

Tak už je otevřený PM. Jak to bude s tím když bych rád vzal i ty extra acrylics žetonky pro dělníky atd?

27.10.2022 22:27:13

Ahoj, co si myslíte o těch acrylic Upgraded tokens za 20€, co přidali do PM? Dává smysl je pořídit samostatně ke Special Edition (tj. gameplay all-in verzi s miniaturami, ale BEZ acrylic hexů)? A vůbec, jak moc jsou užitečné ty upgradované acrylic věci, jak moc se na ně sahá a opotřebovává se karton? Já teď prostě váhám, jestli ke Special Ed. vzít jen ty tokeny nebo i hexy nebo se na to vybodnout a zůstat prostě u Special Ed. bez dalšího. Playmat spíš nechci, deska vypadá moc dobře a nevidím důvod používat místo ní playmat, který navíc bude extra mimo krabici. Jak to máte vy? Díky za jakékoli postřehy.

28.10.2022 06:42:12

Otevřel jsem diskusi přímo pod hrou, ať je to lépe viditelné, než přes Crowdfunding.

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/castles-of-burgundy-special-edition-13404/diskuse/gamefound-33385/

28.10.2022 10:43:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 165 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas