nepřihlášený

přihlásit

registrovat

TLAMA games: Drakiáda v květnu

Autor: Mirda-ta | 13.3.2023 | 0

TLAMA games v pondělí 13. 3. oznámilo vydání realtime kooperativního filleru Kites, který ponese český název Drakiáda: Čas letí. Hru ilustorvala Beth Sobelová, jejíž ilustrace můžete znát například z her jako Arboretum, Na křídlech, Pelíšek. Hra bude obsahovat česká a slovenská pravidla.

Pozvěte kamarády a poběžte na každoroční drakiádu! Je krásně, slunce svítí, ve vzduchu je cítit nádech podzimu, ale hlavně vane příznivý vítr. Vaši draci se jeden za druhým vznáší k oblakům…
Jenže jak dlouho je tam udržíte?


Ve hře Drakiáda: Čas letí se společně snažíte udržet ve vzduchu draky, které představují přesýpací hodiny.
Průběh hry je prostý: ve svém tahu zahrajete kartu, obrátíte příslušné přesýpací hodiny a doberete si novou kartu. To vše ve snaze zabránit hodinám v úplném přesypání.
Spolupracujte se svými přáteli a po zahrání všech karet dosáhnete vítězství!
Hlavně, aby žádný drak nespadl…

Pokud již budete základní hru dostatečně ovládat, můžete přidat některý ze 3 modulů výzev, které hra nabízí nebo třeba všechny:

  • Karty bouřek: Oznámíte, že bude bouřka, musíte ji v příštím tahu zahrát a pak otočit všechny přesýpací hodiny.
  • Karty letadel: Při dolíznutí nesmíte tuto kartu prozradit ostatním, ale musíte ji v příštím tahu zahrát a oznámit. Nikdo nesmí po jejím zahrání mluvit, dokud kartu nepřekryje v dalším tahu jiná.
  • Karty zamotaných lanek: Při dolíznutí nesmíte tuto kartu prozradit ostatním, ale musíte ji v příštím tahu zahrát a oznámit. Všichni hráčí pošlou jednu kartu hráči doleva a jednu doprava.

Seznam připravovaných novinek v češtině

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Vybíráme z aukcí

Chlupatí zabijáci - nové
Chlupatí zabijáci - nové
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>