Nalož a jeď

Prodávané předměty: Nalož a jeď
Prodávající: Marsei [bazar index: 146 0 0 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího
Stav hry: Poškozené či nekompletní
Cena: 650 Kč
SafeTrade: Prodejce nabízí možnost obchodu formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 1
Nejvýše přihazující: fleglis [bazar index: 28 0 0 ]
Končí za: Již skončeno

Dobrý den, nabízím vám hru Nalož a jeď.
Hra je v moc pěkné stavu.

Bohužel chybí:
1x dílek zelený ( z celkem 12)
1x mince hodnoty 10 (z celkem 20)
2x mince hodnoty 1 (z celkem 16)

Já se stěhovat nebudu! Máňa říkala, že to není směroplatný!

Stěhujete se? Lidové pořekadlo praví, že než se stěhovat, je lepší vyhořet. V této hře to není tak horké - stačí jen vybrat ten správný stěhovací vůz. Když budete ale dlouho váhat, třeba vám jej přebere někdo jiný....

Na začátku hry získává každý hráč formou žetonů 75 bodů. Hra se odehrává na kola. V každém kole si postupně každý z hráčů hodí všemi kostkami. Hozená čísla každému hráči určí počet a tvar dřevěných dílků určených k "přestěhování". Každý hráč si vezme z dobíracího balíčku jednu kartu stěhovacího vozu a položí ji skrytě před sebe. Vozy jsou označeny čísly, která určují, do jaké výše je možno na ně nakládat dřevěné dílky. Vozy se od sebe dále odlišují různými půdorysy volné nakládací plochy.

Na povel "Nalož a jeď!" se všechny karty stěhovacích vozů naráz odkryjí. Každý hráč si musí vzít kartu nějakého ze spoluhráčů (není totiž dovoleno si ponechat vlastní kartu). Pokud se bude hráč slouho rozmýšlet, která karta je optimální pro jeho náklad, může se stát, že se karty zmocní některý ze soupeřů. Nejpomalejší hráč si musí kartu líznout z dobíracího balíčku.

Hráči se pak pokusí "naložit" všechny své dílky na kartu stěhovacího vozu. Po ukončení nakládky je každý hráč penalizován za:

chybějící náklad: za každý chybějící dílek, který by se ještě do vozu vešel (ale hráč jej neměl - vůz tedy není plně naložen), ztrácí hráč jeden bod;
přebývající náklad: za každý nenaložený dílek (který hráč nemohl už na vůz umístit) musí hráč odevzdat v bodech jeho dvojnásobnou velikost;
kombinaci obojího: pokud hráči jednak přebývají dílky a jednak má ve voze ještě zbývající místo pro menší kusy, je nutné zaplatit oboje (tj. není zde možné žádné vyrovnání chybějících a přebývajících dílků nákladu).
Nejlepší hráč, tj. hráč v daném kole s nejnižší či nulovou penalizací, obdrží bonus 10 bodů. Pak se všechny dílky vrátí do společné zásoby, stěhovací vozy se odloží na odkládací balíček a začíná nové kolo.

Hra končí v okamžiku, kdy některému z hráčů dojdou body. Vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů.

Osobní předání: Malé Svatoňovice

Zaslání v rámci ČR: ANO, na náklady kupujícího

Zaslání na Slovensko: možno pokud kupující zaplatí VŠECHNY poplatky spojené s nákupem vč. poplatků bance (preferuji zasilkovnu)

Na dobírku nezasílám, pokud nemáte 10+ kladných hodnocení, děkuji za pochopení.

přidáno: 24.11.2023 11:26:59

přidáno: 24.11.2023 11:26:59

přidáno: 24.11.2023 11:26:59

přidáno: 24.11.2023 11:27:00

přidáno: 24.11.2023 11:27:00

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...


Historie příhozů

26.11.2023 11:06:26 fleglis [bazar index: 28 0 0 ] 650 Kč

Vybíráme z Bazaru

Prodám hru na kočku a zamiř
Prodám hru na kočku a zamiř
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas