War of the Ring (first edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 100x (Seznam vlastníků)

War of the Ring (first edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Devir
Fantasy Flight Games
Nexus
PHALANX
Tilsit
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Nová verze WotR od Nexus Games -září 2011

je to tu pratele. NG ohlasili dalsi vydani sve nejuspesnejsi hry War of the Ring. Bude obsahovat prvky z deluxe edice, konkretne nova pravidla, vetsi herni plan a vetsi karty - tarotova velikost.
3.2.2011 01:19:42

Parxel
Dík za upřesnění.

Vlastním 1. edici (včetně rozšíření, ačkoliv to jsem si ještě nezahrál), ale nemám nahráno zas tolik, abych si byl jistý, že ve hře není nějaký "bug".

Proto jsem se ptal.

23.5.2012 15:55:42

all
Max. souhlas s Parxelem. V první edici jsou jen hůře napsaná pravidla. Ale dá se prostě první edice hrát podle pravidel z nového vydání a není to vůbec problém. Vlastním původní vydání a rozšíření. Teď čekám jak se bude vyvíjet rozšíření k nové. Pokud budou rozšíření jiná než původní verze, tak se trochu nechám podojit z peněz:) Ale stejně jako Parxel mám trochu obavy, jestli jen nerozdrobí původní rozšíření na menší. I když slibují nové charaktery.

23.5.2012 20:50:22

Mapa
me se u puvodni verze vyrazne vice libi mapa nez u te druhe edice. Jinak starou verzi jde upgradovat, staci zakoupit tu peknou plechovou krabku s velkymi kartami vcetne obalu na ne.

23.5.2012 21:24:29

Reklamace
Ahoj, nereklamoval jste již někdo komponenty od Ares Games ze SE? Mohl bych kdyžtak poprosit o link na zákaznické oddělení? Nějak to nemůžu najít...

Mám da Peregriny a žádného Meriadoca. Díky.

28.5.2012 20:44:48

saiwer
Neskusal si kontaktny formular? http://www.aresgames.eu/contact-us

28.5.2012 21:04:57

Miri
Zkoušel, ale dvakrát mi to při odesílání spadlo. Zkusím to ještě v jiném prohlížeči.

28.5.2012 22:17:54

Miri
Tak jo, přes kontaktní formulář to nakonec v jiném prohlížeči prošlo a dneska již mám odpověď:

Dear Vladimir,
thank you for your interest in our game and sorry for the problem, we will as soon as possible send you the lacking miniature.
thank you
ciao

Tak snad bude všechno vyřešeno co nejdříve. Je to s Ares Games moje první zkušenost.

29.5.2012 15:32:54

Ares Games
Musím je vychválit, jinak to nejde. Hned druhý den poté, co jsem jim napsal ohledně chybějící figurky, mi TNT dovezlo z Itálie novou. Neuvěřitelné!

1.6.2012 15:02:09

Vybíráme z Bazaru

Prodám Intriky
Prodám Intriky
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas