Temné Znamení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prvni dojmy

Za chvili jdeme s kamaradama dat prvni hru a musim uznat, ze ty obri karty od FFG vypadaji impozantne. Velikostne budou o neco vetsi nez ty dixitove a zpracovanim fakt pekne... Jinak zbytek asi standard FFG:)
16.9.2011 18:58:45

Nehratelné ?
Je to zvláštní, spíš mi přijde že musíte hrát něco špatně, v základu je hra celkem lehká u más poměr výtězství a porážek je tak 80/20. Je pravda že kostky dokáží hodně pozlobit, ale že by jste to měli v každé hře, tak to by jste museli mít opravdu velkou smůlu

8.3.2020 13:46:24

snofru23
Posledných 5 hier boli 3 prehry. Nemyslím, že hráme niečo zle. Proste máme veľkú smolu na kocky. Najviac má trápi to, že keď sa nedarí nemáš žiadnu šancu to nejako ovplyvniť. Proste sa už len vezieš k prehre.

8.3.2020 14:00:04

Mám jinou zkušenost
Já si tedy teď pár dní zpříjemňuji chřipku hraním sólo a musel jsem si schválně nastavit obtížnější pravidla, abych pořád nevyhrával. Ale hodně záleží na tom, co přijde za karty a co padne na kostkách, to je pravda. Ještě před přitvrzením mi jednou Shub-Niggurath sežrala deset vyšetřovatelů během jedné hry :-) Ale jenom jednou.

8.3.2020 15:11:32

pbch
Souhlas s pbch. Pokud na začátku několikrát prohrajes a přijdeš o vybavení, už se vezeš. Při hraní s rozšířením je to ještě horší, to i jedna prohra na začátku může být budoucí konečná.

8.3.2020 16:53:39

pbch
Jo kostky jsou někdy sviňa :D
Ale i když padají, přesto se občas zapomínám a jedu v úvodu hry jak největší borec bez používání předmětů, stop a podobně (vždyť to přece dám!), na co pak šeredně doplatím a vyšetřovatel mi někdy i chcípne. Základem je nesyslit vybavení, ale používat ho v co největší míře, protože splněním úkolů dostaneš stejně další...

* * * * *
Board games klub, Trenčín

8.3.2020 21:46:45

Vybíráme z Bazaru

Descent: Raythen - EN karty
Descent: Raythen - EN karty
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas