Mutant Chronicles

xxxxxxxxoo hodnoceno 45x (Seznam vlastníků)

Mutant Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

oplatí sa kúpiť?

ludia oplatí sa to ešte kupovať keď to už končí? Na trhu už neni ani vela doplnkových setov teda žiadne som nevidel iba tie kde sú po 3figúrky. Hra vyzerá zaujímavo len čo z toho ak budem mať iba základ je to aj tak hratelné? A zabaví to dobre? Podla mna je to taký prepracovanejší šach ale vlastne tú hru vôbec nepoznám.
26.4.2010 12:41:37

...
ovšem obrovská tragédie jsou errata...tolik errat (4 stránky) v poměru tak krátkých pravidel a relativně málo textu na komponentách jsem ještě neviděl :).

Aby nedošlo k mýlce, mám na mysli errata české verze.

19.10.2010 23:06:33

Beholder
njn ta česka verzia moc nevyšla :) ale čo už stále je to skvelá hra.
BTW tie ohnuté meče no jo sú tenké strašne ale dajú sa narovnať ja ich mám rovné celkom :) a tiež boli ohnuté tak nezúfaj predsa je to plast :)

19.10.2010 23:21:11

...
málo textu na komponentoch? hmm mne sa to zdá akurát. No niektoré maju naozaj málo iné naopak privela :)

19.10.2010 23:21:47

Balorok
narovnat jak? Horkou vodou? Nepoškodí to barvu?

19.10.2010 23:22:22

narovnávanie
no ja som to narovnal v rukách trošku to prehni na druhú stranu ale opatrne a ono by to malo zostať rovné. Porpípade to občas tak rukami vyrovnáš a časom to bude ok :) Inak som neskúšak nechcem to zničiť sú to moji miláčikovia :)

19.10.2010 23:25:23

poprípade
môžeš machrovať že máš orientálne šable :)

19.10.2010 23:26:34

Balorok
já to zkoušel ručně, ale furt se to vrací :)...jj, taky jsem si říkal, že mají spíše šavle než meče :)

19.10.2010 23:33:44

hej
stále sa to vracia chce to neikolkokrát urobiť abude to vcelku držať poprípade priložiť k niečomu aby to ostalo stále vystreté a do rána by sa to mohlo naučiť držať rovný tvar

19.10.2010 23:36:53

Balorok
no zkusil jsem pokus s kolíčkama na prádlo, tak uvidím co to udělá :)

19.10.2010 23:48:56 | Upraveno autorem (porovnej)

taky sem si je dneska rozbalil...
Tak sem si je taky rozbalil... základ a 4 sady navíc! Sou fakt parádní, tak pěkný figurky sem nečekal!

Ohnutý meče mám taky, ale nijak zvlášt to řešit nebudu... ty meče sou docela ohebný, zkusím to občas jenom tak rukou při hře narovnat a myslím že to by to časem mohlo byt lepší! Když to nepude nechám je tak... lepší šavla než zlomenej meč :D

Btw. měl bych dokupovat ty postavičky symetricky z každé frakce? Nějak mně nezaujak kapitol... ostatní se mi líbijou, nebude mně kapitol chybět, kdybych ho uplně ignoroval?

20.10.2010 00:28:30

.klopčík

..
tak potom urco dajte vediet, ako sa vam ten system pozdava jo;)

M.N. ..ja by som to asi symetricky neriesil-'kombinacne nevyhodnejsie' (IMHO:)

20.10.2010 11:36:57

hra
hrame,skusame,bavi to-dnd minis ma nebavili preto,ze podobne ako magic sa to odvija od konkretnych kariet,treba mat tie konkretne komba.Urcite aj tu sa daju namakat neake dobre komba,ale som prekvapeny,ze z nevelkym poctom figuriek sa dost da experimentovat,pretoze je to vyborne doplnene kartamy rozkazov,resp.poctom zetonov.

21.10.2010 21:06:10 | Upraveno autorem (porovnej)

první testovací hra
Tak jsme dneska zkusili první hru a mám vesrkze pozitivní dojmy, příjemná jednoduchá taktická bojovka. Jen mi přišlo, že Capitol jsou celkem slabí proti Alegerothu (ale po první hře to je celkem odvážné tvrzení). A taky jsem rád, že jsem dostal ke starer setu i dvě rozšíření, protože samotný starter set je celkem slabota, tři figurky jsou málo.

24.10.2010 21:06:50

beholder
presne ako hovoris,treba hned hrat 5/5/5-je to celkom o inom...a capitol nie su padavky,iba v prvych hrach su jednoduchsi a silnejsi algerothaci...lahsie sa hraju

24.10.2010 21:26:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
ale no toto..! Si pamatam, ze pri uplne prvej hre (testovacej, co je v navode ako vzorova) som s algerothom dostal fest poriadnu nakladacku od kapitolu, ale fakt ze krutu:)) -som sa s nimi ani nestihol dostat ku kapitolskym na rozumnu vzdialenost, hold cervene a zlte kosty zvecsa;) ..tiez som si hovoril, ze su nejaki slabi..ale ti algerothti..
tak sa to, pozeram, celkom 'kompenzuje' :D ..a to je dobre imho

Edit: @dedo: ked sa hra 20/20/20, tiez je to o niecom inom!:)))

24.10.2010 21:41:25 | Upraveno autorem (porovnej)

.klopčík
Byla to naše první hra, za Capitol hrála přítelkyně a jak to říct kulantně aby se neurazila :)....řekněmě, že nevyužívala celý potenciál hry :), ale i tak mi prostě přišli slabí. S těma zelenýma kostkama mi přišlo nemožné aby zabili třeba Ezoghůla s 5ti životy.

24.10.2010 23:27:08

Beholder
Ja kdyz jsem zkousel hrat bauhaus (bitevni tanky atd.) tak jsem si taky rikal, ze souperovo bratrstvo bude na hadry, ale ejhle, bylo mi nakopano jak sfin :)
Clovek musi poradne vyuzit potencialu dane armady, kazda armada ma pro a proti a je treba tomu uzpusobit strategii :)

25.10.2010 00:29:03

Boostery
Také jsem se stal majitelem starteru a tápu, která rozšíření pořídit, abych si aspoň trošku zahrál. Máte nějaký tip, kde boostery nakupovat?

25.10.2010 08:18:15

Eyron
Mám pocit, že jsi z Brna že? Doporučil bych ti alza.cz, tam jsem kupoval základ + 2 rozšíření zdarma k tomu. Co je na alze skvělé, je to, že si to objednáš na netu a díky tomu, že mají spoustu odběrových míst (mimo jiné i v Brně), tak si pak jen přijdeš do toho odběrového místa, což je mimochodem jen jedna místnost s pultem, pár počítači a jakýmsi terminálem, kde zadáš pin z objednávky, vyjede ti lísteček, ten dáš obsluze a ta ti pro balík zajde do jejich skladu. Můžeš platit přes účet, ale taky tam na místě, ten terminál bere i bankovky, takže je to jako bankomat akorát ho krmíš ty :). Takže abych to shrnul...mají tam všechny MC za dobrou cenu (když si pro to zajdeš osobně, tak to máš bez poštovného a tím pádem to nikde jinde než v alze levněji neseženeš) a další věc je, že pokud máš účet u české spořitelny (nebo myslím že i čsob), tak to je bleskovka. Posílal jsem peníze v neděli s datem splatnosti v pondělí. V to stejné pondělí mi k večeru přišla sms, že si můžu pro balík přijít :)

26.10.2010 11:05:11

btw
ta sms mi přišla v pondělí v 18:31, takže kdybych byl z Ostravy a bydlel blízko toho výdejního místa, tak mám mutanty ještě v ten stejný den, kdy se posílaly peníze, protože tam mají do 19:00 :).

26.10.2010 11:09:04

prve hry
znovu a znovu upozrnujem,ze toto nie je hra na prvy dojem.Treba verit dethovi.5-5,trosku trpezlivosti,a bude spokojnost.Precitanie pravidiel a ich analyza caro hry neodhali.

26.11.2010 20:53:35

Packy
mám otázku - koupil jsem si battle packy, figurky jsou ok ale nejsou v nich karty s popisy jednotlivých figur - tak je to správně? příp. kde ty karty seženu?

10.1.2012 23:38:17

Sinuhet
Ve startovním balení ;)

11.1.2012 00:10:21

Startovní balení
Tam jsou karty všech vydaných jednotek? Pak je to ok, děkuji.

11.1.2012 08:01:05

Sinuhet
presne tak, v zakladnim balenim jsou karty pro vsechny vydane miniatury.
Vyjimkou jsou karak a ice golem, ty maji dodatkove pravidla a karty, ktere jsou soucasti jejich baleni

11.1.2012 08:14:07

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Beastgrave
Warhammer Underworlds - Beastgrave
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas