MERCS - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Mercs, LLC
Autoři: Brian Shotton
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

MERCS Kampaň

Od 24. ledna bych chtěl v Tomovkách organizovat MERCS kampaň. Informace jsem už napsal na http://www.mercshra.cz/mercs_novinky/657-kampan-2013/

Pro všimnutí to dávám pro jistotu i sem. Přihlášky mi lze poslat i po zatrolenkách přímo mě.
4.1.2013 13:33:42

kampaň
ty bláho já bych moc rád, ale myslím, že to časově nedám a kampaň bych ve finále brzil :-( Ale ještě rozmyslím.

4.1.2013 13:50:52

:(
Já jsem na tom asi ještě hůř než Zhan Shi:( ale rád bych, kolik času si tak představuješ na jedno kolo?

4.1.2013 14:20:59

Kucí kolínksý
Jedno kolo zdravě odhaduju na jeden týden. Moje naivní představa je, že v pátek by docházelo k vyhodnocení všech tahů a bitev, do pondělí by se museli zadat tahy hráčů, které bych promítl na mapu umístěnou na google dokumentech a pak čas od pondělí do pátku odehrát bitvu, pokud k nějaké došlo. Ne každý tah totiž pro hráče znamená nějaký souboj.

Taky záleží dost na celkové herní skupině. Pokud 4 lidi z 5 budou moct odehrát i dvakrát týdně, vím že to pak bude tvořit nelibost pokud se bude muset čekat celý týden až pátý hráč, nebohý pracující člověk se dvěma dětmi, najde trochu času a odehraje svůj zápas :)

4.1.2013 14:36:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Discoveries: The Journals of Lewis & Clark
Discoveries: The Journals of Lewis & Clark
Akt. cena: 855 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas