MERCS - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Mercs, LLC
Autoři: Brian Shotton
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraní MERCS v Kolíně

Samostatná diskuze o hraní MERCS v Kolíně a okolí, aby se nezanášelo kolínské vlákno v Hledám(e) spoluhráče. Info o připravovaných hrách, kampaních a turnajích. Pokec o proběhlých hrách, revize strategií, pravidel atd...
18.5.2012 15:03:23 | Upraveno autorem (porovnej)

FCC
Jak řešíte tu Debris Crawl abilitu? Myšleno, jakým způsobem se promítla do hry popřípadě, jakým způsobem se FCC podhrabávalo za zdi :)

12.9.2012 16:27:07 | Upraveno autorem (porovnej)

zluda
zítra určitě po sedmé budu, tak zahrajem

12.9.2012 16:34:29

Boocheck
Podle FAQu je Debris Crawl ve všech ohledech normální Move s postihem -1, jen umožňuje vyhnout se Suppression a Overwatch akcím. Takže teleportování se nebo podkopávání pod zdí se nekoná:)

12.9.2012 16:38:35

Boocheck
No vedli jsme o tom docela slušné spory, nakonec jsme to nějak rozklíčovali, ale už si bohužel nepamatuju jak přesně, musel bych se zase podívat do pravidel. Alfa a omega ovšem bylo, že FCC mohou uniknout ze Suppression a za určitých podmínek i z Overwatch. V podstatě se hýbou (plíží) o 1MP méně a ignorují dané postihy. Ergo jsem tedy tyto dvě speciální akce proti nim ani nehrál a zkoušel to ukaučovat jinak. Což... se mi nepovedlo a prohrál jsem. Ale uvidíme zítra :-)

12.9.2012 16:41:56

Debris
Zluda byl rychlejší :-) A ano, nelze ignorovat terén a podobně. Pohybuješ se pořád stejně, jak jsi zvyklý (to jest včetně snapu).

12.9.2012 16:43:55

FCC
Dělám si předpřípravu v pravidlech co všechno bude potřeba pokrýt na turnaji a Debris Crawl tam asi bude nakonec taky :D

12.9.2012 17:27:50

Kampaň
Tak máme venku oficiální kampaňová pravidla a oproti těm neofiko to na první pohled vypadá hodně zajímavě. Co je takhle v blízké době otestovat?

19.11.2012 08:55:51

Kampaň
Praha vás ve čtvrtek v tomovkách ráda uvítá :)

Já jinak doufám, že do čtvrtka stihnout odpověď na všechny moje otázky ohledně pravidel. Je tam dost děr :)

19.11.2012 10:57:51

zhan shi
jsem určitě pro, zkusíme dát dohromady nějaký termínkdy by jsme se sešli adomluvili co a jak, případně rovnou vyzkoušeli.

19.11.2012 11:01:17

Boocheck
ve čtvrtek bohužel nemůžu:( Na pravidla jsem docela zvědav, i na vyvážení - viz. nutnost mít od začátku leadra, třeba takový leader za FCC je docela borec, zatímco třeba za KemWar průměr. Stejně tak jestli jsem to správně pochopil, tak nutnost "koupit" Corporate Abilities - u FCC mě to nechává v klidu, ale KemWar je bez nich nevyužitelnej šunt:)
Jak říkám, jsem na to opravdu zvědav:)

19.11.2012 11:06:03

Zluda
Ono, co se upgradů týče, FCC mi připadá nejvíc zanedbaný. Třeba sefadu maj +1 k životům, berserker má charge a ten třetí si teď z hlavy nevzpomelu ale menovalo se to x-eta a bylo to bonus na kopí.

FCC má jen že může používat BO membera i proti frakci ze které pochází (traitor), že LIAISON zprovozňuje jak PA a CA u BO memberů a když se kluci plazí (debris crawl) tak to nespouští texico pasti. To je hodně slabé :)

19.11.2012 11:21:33

Boocheck
No, ta Liasonova vlastnost na PA mi zase tak slabá nepřijde - naverbovat si do FCC např. Assasina nebo Behemotha tak, aby byli plně funkční bych docela bral:D

Budeš ty pravidla někam postovat, nebo je možné si je někde stáhnout?

19.11.2012 12:04:06

Zluda
Budu dělat českej překlad ale to potrvá, chci dotoho zahrnout i opravená pravidla a pravidla, která budu zase lovit z fóra. Tohle je asi jediná věc na MERCS co mě štve, a to je psaní pravidel. Občas v tom maj bordel :)

Ofic. pravidla zde: http://www.mercsminis.com/Downloads/MERCS-Campaign.pdf

19.11.2012 12:10:21

Boocheck
No to mě mohlo taky napadnout podívat se na ofiko stránky:) Díky

19.11.2012 12:13:44

zluda
Pokud by ti ta pravidla v něčem nedávala smysl, určitě mi to prosím napiš. V chlívku pro beta testery se tvoří velkej seznam otázek a odpovědí. Pokud bys byl originální, tak bych to tam přihodil :)

19.11.2012 12:25:37

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne
Bloodborne
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas