EVE: Conquests

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

EVE: Conquests - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, diplomacie, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: White Wolf
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hrál někdo?

Jaké to je?
16.10.2009 13:50:51

rbx

Parxel
to je uplne stejne, jako v Exalted, takze to me neprekvapilo a me se tenhle princip libi. Navic s pomoci downgradu, upgrejdu a karet se s tim da slusne pracovat. My to vetsinou jeli naplno, s plnymi upgrejdy a moc nepplanovali poradi akci, resp ja osobne jsem to nemel cas uhlidat, takze jsem to jen tak trosku mlhave se snazil ovladat. V Exalted mas vetsi moznosti jak poradi v case ovlivnit protoze tam zalezi, o kolik uzemi se snazis dojit, nemas akce, ktere presne stoji urcity cas jako tady.
Kazdopadne je to vyrazny strategicky prvek a libi se mi, Nutno ale rict, ze takto muzou vznikat prostoje, ale jak rikam, jde to regulovat.

27.8.2010 10:54:19

karetni EVE
Ahoj, nehrajete nekdo CCG EVE? Mam doma dva startery, ktere jsem koupil pred cca rokem ve vyprodeji Rytire. Konkretne mam 2x The Great War Starter Kit, kde jsou Caldari a Gallente. Rad bych sehnal jeste The Day of Darkness Starter Kit (Minmatar a Amarr). To by mi asi stacilo ke stesti jen abych mel na hrani vsechny 4 strany. Kdybyste je nekdo mel nebo to dokonce hral, tak mi pls dejte vedet. Diky moc

27.8.2010 12:29:29

pravidla
mam dotaz, daji se tedy sehnat ta ceska pravidla?? a co treba pravidla k te karetni hre? diky..o)

22.9.2010 09:01:03

rbx

Vandemark
bohuzel nedají, ale mě nepřijdou složitá. Chceš s něčím konkretnim poradit?

22.9.2010 10:45:42

pravidla
ano, premyslim si ji koupit a rad bych aby to doma jen nelezelo, to stejne s karetni hrou..o)) mam tech karet asi milion ale naprosto nevim jak se to hraje,o)))

23.9.2010 00:34:35

Vybíráme z Bazaru

Kniha kouzel česky prodej
Kniha kouzel česky prodej
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas