Eclipse - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Lautapelit.fi
Autoři: Touko Tahkokallio
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

koupit či nekoupit?

Poté co jsem opustil nápad na koupi REXe začínám vážně uvažovat o koupi této hry. To co mě zatím odrazuje jsou následující věci. Jsou opravdu problémem?
a)není příliš podobná Space Empires 4X - obsahově, principy? Přeci jenom jsou to obě hry zařazené v kategorii 4X a nechce se mi dávat necelé 2000 za podobnou hru.
b) Není ve hře příliš velký podíl náhody? Je mi jasné že to nebude Caylus, ale aby to nebylo člověče nezlob se. Může náhoda zaříznout hráče a to tak, že se z toho už nemůže vyhrabat?
c) Co závěrečné bodování? V jiném vlákně jsem zaznamenal vášnivou diskuzi o "zvláštním" bodování na konci hry (body za boje, ne za lodě)
15.3.2012 14:02:00

Vojtech
Stejně mají jen 2 balení... Takže nebudu zbytečně navyšovat cenu hry... Ale byl jsem zvědavej :-) Ještě jednou díky za info...

22.6.2012 18:30:22

VM
"ta super podlozka, kam pokladas ty hexy" ...nevidim, co máš na mysli. Pošli link přímo na obrázek. Díky.

22.6.2012 19:00:19

to Havelock
Tak uz to tam neni. Jeste vcera tam bylo foto, kde jednotlive hexy byly na takove cerne kulate podlozce, ktera mela bile nalajnovane hexy, kam je pokladat... mozna by se to dalo najit na BGG. Jsem si tim jisty proto, protoze jsem na ty weby koukal, jakmile se tu objevila zminka o tom, ze uz to je v eshopech a doted jsem nikde jinde takovou featurku nevidel.

22.6.2012 21:51:50

VM
jj, hned jsem kouknul na BGG a tam je to hned na první stránce. Někdy mám pocit, že si ze mě obchodníci snad už dělaj prdel (a to už bez pardónu).

22.6.2012 21:53:57

Havelock
Me to prave zarazilo, ze tam to foto je, kdyz to neni v nabidce, ale jak vidis, tak bud ctou forum a nebo si to uvedomili sami. :-) Kazdopadne je to skoda, ze to tam neni, protoze to je sikovna vecicka.
Lezdaze by to bylo pridano do CJ verze, ale o tom pochybuju, kdyz nekdo psal, ze tam jsou jen CJ pravidla, jinak vse pri strarem. I ty figurky na Ostrove... nejsou moc koser.

Jedna se vlastne o toto foto:
http://www.boardgamegeek.com/image/1189171/eclipse

Dost jsem zaslintal... :-)

22.6.2012 21:57:42 | Upraveno autorem (porovnej)

figurky na ostrove
omlouvám se za zmateční foto figurek. nahazoval jsem narychlo a pak jsem odjel na akci. až pak jsem zjistil že i k mému zklamání nejsou figurky součástí hry:( pak při hraní nových her jsem to už nějak nedořešil.
takže sory, nebylo to schválně.

22.6.2012 22:35:24

Vybíráme z Bazaru

Quoridor mini
Quoridor mini
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas