Dungeonquest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Alga (Brio)
Fantasy Flight Games
Galakta
Games Workshop
Schmidt Spiele
Autoři: Dan Glimne
Jakob Bonds
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře

Ted jsem se mrkl na video recenzi na geeku a koukam, ze hrac ve hre pomalu o nicem nerozhoduje a ze se v podstate jen kouka, co jeho postava dela:D Kazde kolo jen prilozi nahodny dilek dungeonu a otoci karticku, ve ktere je napsano, co objevil. Jedine co hrac ovlivnuje jsou souboje, ale ty taky budou asi hodne o stesti. Vypada to proste na takovou fantasy oddechovku, kde clovek vubec nemusi premyslet a jen kouka, co se deje. Idealni do hospody. Hru zatim porizovat nebudu, ale urcite si ji nekde rad vyzkousim. Zajimavy pocin v tomto obdobi. Mozna ale prave takova hra na trhu chybela. Treba se casem necham zlomit. Myslim, ze by k tomu meli prodavat basu piv rovnou:D

Recenze: http://boardgamegeek.com/video/2697
29.8.2010 13:25:56

enzo
Dungeonquest neznám (chystám se ho také vyzkoušet), ale jak píšeš níže, Dungeon and Dragons pro jednoho hratelné jsou, já pořídil nově Castle Ravenloft a baví mě to, oproti Mage Knight je to jednodušší, když nemusím neustále propočítávat, jaké karty a na co využít, ale jdu prostě dungeonem, odkrývám plán a monstra, házím kostkou a občas použiju některý ze získaných pokladů. Až budeš řešit další fantasy hru pro solo hraní, tak můžu jako nenáročnou věc sérii Dungeon and Dragons doporučit :-)

12.6.2013 15:10:02 | Upraveno autorem (porovnej)

greayhound
Díky za tip. Myslím ale, že s Dungeonquest teď néjakou dobu vydržím. Jsem tím nadšen. :)

24.6.2013 06:07:20

Vybíráme z Bazaru

Magic the gathering
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas