Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česky

Tak prý bude česky ;-)

http://bloodrage.rexhry.cz/
16.2.2016 15:15:33

Nu co už, hlavně že vím že se na tom dělá ja mám čas. Škoda, že tobě to takhle nevychází.

9.6.2016 14:19:04

Termín
Tak Blood Rage se nám vesele tiskne, jen kvůli mírnému zdržení to vidíme na dodání do ČR na přelomu července a srpna. Jakmile budeme mín bližší info, určitě to dáme nahlas vědět, taky už se nemůžeme dočkat :-) Díky všem za trpělivost a podporu!

9.6.2016 18:11:54

pundlich
mě je to víceméně šumafuk :)

10.6.2016 21:26:59

Česká verze Blood Rage
Máme bohužel jednu nemilou zprávu. Zkoumali jsme u Cool Mini stav Blood Rage, který měl právě teď sjíždět z výrobní linky a vydat se směr Evropa. Bohužel se vy výrobě všech verzí objevily nějaké těžkosti, které finišování her pozdrží. Aktuální odhad Cool Mini je přelom července a srpna, což v praxi znamená, že hry tu budou v průběhu září. Všem se moc omlouváme, bohužel jsme jen jednou z kapek v celém velkém printu, který Cool Mini produkují pro celý svět a nemáme možnost výrobu ovlivnit. Při původním termínu jsme vycházeli z údajů, které nám byly ohledně produkce sděleny a na zdržení samotném neneseme vinu, my jsme tiskové podklady předali včas.
S přáním pěkného dne a s omluvou,

Martin "Aneken" Hrabálek za celý tým REXher

23.6.2016 18:48:44

Nevadí...
alespoň si hru nadělím k narozeninám :-)

Kdo vydržel do teď, vydrží i tu chvilku déle. Jsem rád, že se REX hry do takovéto akce pustily.

23.6.2016 22:47:54

No kdyby ...
... se někomu už čekat nechtělo a má předobjednáno s promo figurkami, tak napište. Rád "předobjednávku" odkoupím :-).
//omlouvám se za spam, ale bazar už jsem zkoušel :-(//

24.6.2016 02:04:53

Update dodavek
Ahoj, nevite jestli je nejakej update ohledne data dodani? Na planeteher pisou srpen, zde Aneken pise zari. Update. tak na planete her uz je nove uvedene datum 21.9. :/

2.8.2016 12:25:34 | Upraveno autorem (porovnej)

...
nevíme, čekáme, posledně co jsem psal tak sem zjistil že jsem o pár dní minul tu verzi s figurkama navíc :/

3.8.2016 14:48:24

Update
Došlo mi dnes na mail:

"Milí zákazníci,

hlásíme se s dalším updatem ohledně Blood Rage. Od Cool Mini or Not jsme obdrželi informaci o finálním dokončení hry. Mělo k ní docházet právě teď, ale termín vzhledem k problémům v Číně posunuli na 30. srpna. Měl by to být termín finální, kdy hotové hry sjedou z linky a my už nyní domlouváme dopravu, aby to bylo v Čechách co nejdříve. Nicméně doprava trvá cca 4-5 týdnů, takže reálně tu hry budou v první polovině října. Skutečně doufáme, že toto datum je finální a omlouváme se za zdržení. Při vyhlašování původního termínu jsme vycházeli z data uvedeného Cool Mini, které se ale několikrát změnilo a my nad tím nemáme vůbec žádnou kontrolu (překlad jsme dodali včas a pak je to na nich). Oni zas naopak musí pořádně kontrolovat výrobu a zajistit, aby se k hráčům hry dostaly v co nejvyšší kvalitě (dost z vás si asi vzpomene na Mage Knighta a problémy s ním spojené...).
Věřte nám, že nás to mrzí a že už se sami těšíme, až bude Blood Rage u nás, respektive nejlépe u vás a na stole;)
S omluvou za celý tým REXher,

Martin "Aneken" Hrabálek"

Ještě si chvilku počkáme, ale nevadí, na tohle se počkat vyplatí :)

6.8.2016 13:11:40

Termín
Takže opět místo prázdnin to budou vánoce. Ale u Cool Mini si bohužel musíme zvykal. Prostě běžné zpoždění je 3-5 měsíců. Ale zase je jistota, že to nezruší.

7.8.2016 19:28:37

Termín
Nevadí, alespoň se mohu plně věnovat hledání planety rebelů ze Star Wars.

8.8.2016 19:48:23

Rozšíření k Blood Rage v CZ
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli náhodou neuvažují REXhry o vydání rozšíření pro pátého hráče popř. všechny ostatní rozšíření k této hře?
Díky

9.8.2016 17:49:22

Jumbo
Pokud si dobře pamatuji tak všechno v češtině určitě nevyjde. Ty větší věci jako 5. hráč asi ano, ale všechny promo figurky určitě ne. Z nějakého rozhovoru si pamatuji, a teď mě neber za slovo můžu i lhát, říkali, že s CMON to není až tak úplně lehké a byli docela nadšeni i za to, že vysmlouvali v omezeném množství ty 2 promo figurky do základu.

9.8.2016 18:01:37

Pravidla
Ahoj všem, abychom vám zkrátili čekání, nahrál jsem dnes oficiální CZ pravidla, čekají na schválení.
Co se rozšíření týká je to zatím ve hvězdách, ale další promo KS věci nebudeme mít na 90%
Někdo se ještě ptal, proč se hra jmenuje Blood Rage a proč ho nepřeložíme, odpověď je snadná: nesmíme. Blod Rage se jmenuje Blood rage úplně v každém jazyce, CMON na tom trvají...

16.8.2016 13:11:19

Název
Jinak bych tomu ani neříkal. Myslím že je to skvělý název.

16.8.2016 13:26:37

Už se to blíží?
Zdravím,
někde jsem se dočetl, že k Vám míří krabice na schválení. Tak jestli by bylo možné info o tom jak to dopadne. :) A zdali by, už v září mohli doputovat hry k předobjednatelům.

7.9.2016 18:19:30

Re
Krabice zatím nedorazila, ale že by celý náklad dorazil z Číny už v září je unreal, budeme rádi, když to to bude do půlky října.

7.9.2016 22:12:34

Pravidla cz
Dík za české pravidla můžu zatím nastudovat než dorazí hra.

8.9.2016 12:18:19

termin
defame, že všetky krabice nemáte na tých korejských lodiach ktoré nepustia do prístavov pre krach spločnosti O.o

9.9.2016 15:59:56

Říjen
Tak jak to vypadá, klapne ta půlka října? Díky za info!

27.9.2016 07:55:52

Re
Nene, nemáme to naštěstí na lodi Hanjinu. Každopádně to pluje a čekáme až dopluje, reálnější než půlka října je jeho konec... Holt námořní doprava se ovlivňuje nesnadno...

27.9.2016 08:20:33

Jupí
To je dobrá zpráva, že už to plave. Já bych to potřeboval do 21.ho doma :-), ale když nebude tak holt ještě posečkám.

27.9.2016 21:36:07

update
Cau, nejakej update o lodi jestli pluje rychle/pomalu:D:D?

7.10.2016 18:40:54

...
Tak co myslite, bude to do konce rijna?

16.10.2016 19:14:09

Plave
Na FB REXher jsem narazil na informaci, že by hra měla dorazit na přelomu říjen/listopad. Už se to blíží :)

17.10.2016 14:34:31

Vybíráme z Bazaru

Infinity Defiance: Kickstarter Platinum Pledge
Infinity Defiance: Kickstarter Platinum Pledge
Akt. cena: 7000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas