Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česky

Tak prý bude česky ;-)

http://bloodrage.rexhry.cz/
16.2.2016 15:15:33

pravidlo
Mam jeden dotaz na pravidlo, nechci kvuli tomu uplne zakladat nove vlakno..

je tam pravidlo ze muzu zahrat bojovou kartu z ruky v bilem kolecku az po tom co souperi odhali jejich karty.. Jak to presne funguje.?

Muzu zahrat jinaci bojovou kartu treba +1, pak zjistim ze je to malo a pridam tedy jeste tuhle dalsi bojovou kartu? tzn hraju v podstate 2 karty?

Nebo zahraju jen jako blaf kartu vylepseni treba, a pak az se podivam na ostatni karty zahraju tuhle bojovou kartu?

protoze pravidla rikaji ze musim hrat kartu kdyz muzu.. tzn nemuzu rict ja ted nehraju kartu, vsem bude jasny ze mam bud kartu kterou muzu hrat po tom..

13.2.2018 10:56:37

Karty
Když máš kartu v ruce, musíš ji dát do boje (jedno jakou). Po odhalení ještě můžeš přidat jednu kartu s plným kolečkem. Když vyhraješ, přijdeš o obě.

13.2.2018 11:02:29

bojové karty

Musíš zahrát nějakou kartu - libovolnou, klidně i vylepšení nebo quest. Poté, co všichni odhalí své bojové karty, můžeš přihodit tu bonusovou. Bonusovou můžeš zahrát i jako první kartu, když lepší nemáš.

13.2.2018 11:04:19

karty
takze i cervenou, tzn teoreticky muzu zahrat 2 cervene..

resp.. plenici hrac dostane moznost jako prvni a po nem i dalsi hraci tak dlouho dokud uz nikdo nechce zahrat tzn, muzu jich vylozit treba 5..

13.2.2018 11:13:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Karty
Teď nevím, jestli jsme se do toho nezamotali.

Když dojde k bitvě, každý v daném kraji vyloží právě jednu kartu (pokud má, jinak smutně kouká). Pak se otočí karty a kdokoli v bitvě může vyložit ještě jednu kartu s plným kolečkem.

Plenění předchází bitvě a říká, že se do pleněného kraje můžou přemístit své figurky i hráči z okolních krajů (pokud jsou ještě volná místa). Jakmile se už nikdo nechce přidat k plenění nebo je kraj plný, strhne se bitva, kdo získá kořist za vyplenění kraje.

13.2.2018 11:24:41 | Upraveno autorem (porovnej)

karty

rikam plneneni mylsim bitvu :)
todle chapu jde me ciste jen o to kolik muzu hzahrat cervenych karet.

Teoreticky muzu tedy zahrat jednu regulerni cervenou, po ni dalsi cervenou v plnym koleckem, pripadne x dalsich s plyn koleckem

13.2.2018 11:30:25

Karty
Byl jsem přesvědčený, že jenom jednu bonusovou, ale znovu jsem si pročetl pravidla časká i anglická...

... a tak, jak je to tam napsaný, tam podle mě můžeš naházet kolik chceš těch bonusových karet.

13.2.2018 11:44:38 | Upraveno autorem (porovnej)

karty
to jsem si prave podle toho co jsem cetl si taky myslel proto jsem se ptal, bo jsem si nebyl uplne jistej.. :)

dik za info

13.2.2018 12:00:31

karty

jj, určitě jde těch s plným kolečkem zahrát víc, klidně všechny co máš.

13.2.2018 12:46:31

REXhry dnes oznámili že bude dotisk, termín nejasný ale data pro tisk jsou již odeslaná…

 

 

"Už delší dobu se o tom šuškalo, ale konečně se to podařilo domluvit a uzavřít to i smluvně. Blood rage bude! Dostali jsme nabídku rozumné ceny dotisku (ale tak levné jak původní tisk to nebude, všechno drahne a dopravy těchto velkých krabic se vyloženě bojíme) a rozhodli jsme se tuhle skvělou hru dostat zpátky na trh. Je prostě moc dobrá, aby česky nebyla Termín neznáme, ale už jsme poslali data do tiskárny.

Určitě se teď budete ptát, co rozšíření. Ta jsou zatím nejistá, potřebovali bychom najít nějaký rozumný soutisk, asi si pamatujete na česko-čínsko -korejskou původní verzi. Pokud se objeví nějaká možnost, tak zkusíme něco vymyslet, slíbit to ale teď fakt nemůžeme. "

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

16.1.2022 12:37:23

Vybíráme z Bazaru

Northgard + všechny doplňky
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas