Battles of Westeros

xxxxxxxxxo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Spolupracovníci na Greyjoyovském "minirozšíření"...

Vzhledem k tomu, že další minirozšíření k BoW budou nejspíš obsahovat
jen další spřízněné rody (a podrody) Starků či Lannisterů a jelikož bych (asi nejen já) rád viděl v akci i další velké rody Westerosu, chtěl bych se zeptat hráčů této hry (což budou zároveń i čtenáři Martinovy literární předlohy Písně ohně a ledu), zda-li by byli ochotni dát svépomocí dohromady (tj. navrhnout, otestovat a hezky graficky zpracovat) vlastní "minirozšíření" obahující nějaký další velký rod.

Já jsem se během minulých dvou dní zamýšlel nad Greyjoji. Vzhledem k tomu, že Starkové už jsou relativně dobře zpracovaní (základ + WotN), stačilo by víceméně dořešit jen Greyjoje. O jejich jednotkách už mám docela jasnou představu, z velitelů bych to zatím viděl na Ashu, Theona a Dagmera. Scénáře by
se týkaly počátečních konfliktů mezi Greyjoji a Starky (plundrování Kamenitého pobřeží, bitva o Kailinskou držbu, přepadení Zimohradu,...).

Takže byl by někdo ochotný jít do toho se mnou a pomoci při návrhu velitelských karet (onz pětice) i scénářů nebo při jejich testování?
21.12.2010 09:17:01

Akce
už nebudu spamovat tohle vlákno. V diskuzi budem pokračovat v Hledáme spoluhráče: Novy jičín a okolí, ve chvíli kdy to ujasním s Tomem. Upozorním na to soukromou zprávou :-)

Hammere je to zastávka Hrachovec na trati Valmez - Rožnov. Podle mě půjde vymyslet nějaký odvoz z nádru.

8.5.2011 22:02:54

to aneken...
Překlad celého rodu Greyjojů včetně scénářů do EN by byl docela časově náročný
a vůbec se mi/nám do něj nechce.

Nehledě na to, že Kouba by to z hlediska tvůrce hry asi těžko akceptoval jako motivaci. Určitě by si Greyjoje navrhl jinak a čistě dle sebe - už jen z profesní hrdosti :-).

Spíše uvítáme reakci CS hráčů na hratelnost scénářů. V naší malé skupině se daly tyto vyzkoušet jen omezeně.

9.5.2011 14:54:24

to speedy...
ad Euron...

Je fakt, že charakteristiky má podobný jako Daven Lannister. Ale když se zamyslíš nad kombinacemi možností klíčových slov (těch smysluplných), tak ono jich zas tak moc není. Takže se zákonitě musí někdy opakovat :-)

Snažili jsme se co nejvíc vycházet z přiblížení literární podoby (těchto postav) do herní podoby, což leckdy vedlo i ke 3 popsaným schopnostem (včetně commit schopnosti) místo normálních 2.

ad Bersekři:

Ty je nejlépe vidět v akci :-). Neřízené střely (jednají během kola jako úplně první), které sejmou téměř cokoliv (včetně jízdy, i jednotky s žetonem obránce), ale je sejme jen máloco (pokud nejde o boční útok/y).

9.5.2011 15:03:01

Scénáře jsou schválené:-)
Díky Diovi jsou již scénáře pro Greyjoye přístupné.
Dále je tam soubor s kartami pro scénář Zimohrad.

Těšíme se na připomínky:-)

9.5.2011 23:19:40

Vybíráme z Bazaru

Crown of emara
Crown of emara
Akt. cena: 15 €
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas