Android - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Minireport

Po delší době jsme Androida zahráli a bavil. Jen víc cyberpunkových deskovek!
Hra byla opět nesmírně zajímavá a finální odhalování a bodování velmi překvapivé. Já sám jsem se těsně před koncem hry pasoval tak na předposlední místo, jaké bylo moje překvapení, když jsem vyhrál a to ještě s výrazným náskokem.
Dále se mi na hře líbí i to, že je to pokaždé velká výzva, člověk může Androida hodně "pilovat". V této hře už daleko častěji docházelo k využívání akcí jednotlivých lokací, které jsme v prvních hrách naprosto ignorovali.
Co mi vadilo i po delší době byly dlouhé prostoje a to už jsme všichni někdy předtím tuhle hru hráli. K šílenství mě pak dováděly vlastnosti karet, které prostoje ještě prodlužovaly. Např. karty, které umožňují prohlédnout karty na ruce všech hráčů, což při hře 5 hráčů znamená, že ten kdo takovou kartu zahraje prohlíží efekty až 24 karet, peklo, autora za toto zešvihat šlauchem...
12.3.2010 11:17:18

...
mno...každopádně, zatím hru stejně nemám, takže nemám z čeho překládat. Teďka jsme kupovali dost her a ještě plánuju Runewars a MEQ, takže na Androida asi teďka nezbyde. A ještě navíc budu mít za chvíli zkouškové. Toť k výmluvám :). Ale kdybych neměl o letních prázdninách co dělat a měl bych do té doby Androida doma, tak bych se do toho možná pustil. Toť ke slibům :)

1.4.2010 13:57:53

minireport
V noci jsme dohrali dalsi hru Androida (ve dvou) a nelze nez si trikrat hlasite mlasknout :-) Ja hral za Rachel, kamosce Lene se mi jeste podarilo ukazat ze nejsem na prachy, ale s fotrikem uz se to uhrat nepovedlo...ale to je vedlejsi, hlavni je prace. Nejprve jsem se souperi (Raymondovi) snazila nabulikovat ze usvedcuju porizka Vinnieho, kterej mi byl ve skutecnosti kompletne burt, ale hajzlik Jimmy praskac me naprasil pomerne brzy a tak jsem se vrh(la) natvrdo na usvedcovani klona, co se me prece jen uz od zacatku nezdal a ten masakr v observatori mel urcite na svedomi on. Nicmene Raymond si s dvojnasobnym gustem zased na myho oblibence Noise a ladoval mu tam jeden dukaz za druhym (Jimmy povidal...). Navic se postupne ukazovalo ze jsou do toho zapleteny skoro vsechny organizace co ve meste pusobi a Raymond to mel zvlast s politikama moc hezky rozdany. Pomahala mu v tom jeho bejvalka Kate, podarilo se mu najit partaka z valky ... a me furt hazel pod nohy klacky muj nevylecitelne poctivej tatu. No hnuj, jediny co se mi jakz takz podarilo bylo vysomrovat od mechanika Simmonse sportovni karu, takze druhej tejden (kdy vsude kolem bouchaly bomby teroristu a zacala se do toho motat FBI, to jsem zapomnel rict...) jsem si to aspon hezky frcel(a) mestem od jedny stopy ke druhy jak blesk. Trochu jsem si prihrala polivcicku v tovarne Jinteky, zrovna kdyz tam inspektoroval sefik, sem tam vydelala nejakyprasule a zaznamenala i nejakej ten uspech pri rozkryvani spiklenectvi v pozadi (chvili to vypadalo ze v tom jedou uplne vsichni), ale na konci fakt hrozilo, ze si urvu ostudu: Ve vinu toho klona furt nikdo moc neveril a Noise pomalu klesal pod tihou mnoha svedectvi na kolena. Tak nebudu prece za kravu, ne? Nechala jsem si za dva litry implantovat vrazednou jedovou jehlu, nalakala Noise do laboratore (kde se za me dokonce, mych umyslu pravdepodobne netuse, primluvili Lena i fotrik) a k nedavny nakladacce co jsem mu osefla s podsvetim a cerstvy "nehode" v laboratori jsem mu narvala jed pod kuzi osobne. To nemoh prezit, sorry kamo... a tak si nakonec kontrasi vyzvedli toho myho klona. Dneska se bude krasne spat :-)

Tohle je fakt jenom VELMI strucnej vytah toho co se v tech dvou tejdnech (trech hodinach s velmi tesnym vitezstvim) delo, natukanej do mobilu pred spanim, ale ta hra fakt nema chybu. A s morbiditou jen me tak vlastni uz se tesim az priste vyprovokuju soupere k zosnovani vrazdy kompletne bezvyznamneho podezreleho (u techle zivlu je ale smrt spis takova...okolnost), abych si toho svyho capka pak doved na stanici jako kral :-) Takhle vecir, kousek od londynskyho Brixtonu kde si gangy davaji dobrou noc, bych vyzivnejsi deskoherni zalezitost pohledal, to vam teda povim :-))

23.3.2012 15:02:12

Polylux1
Dobré čtení, hned mám chuť to sám zahrát :). Díky.

23.3.2012 15:11:50

Vybíráme z Bazaru

Sagrada Passio
Sagrada Passio
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas