7th Continent, The

xxxxxxxxxo hodnoceno 88x (Seznam vlastníků)

7th Continent, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tak KS je pro hru již uzavřen, ale pokud by měl někdo zájem dostat se ještě ke KS exkluzivním věcem, šlo by se domluvit a mohl bych ho přihodit ke svému příspěvku. Maximum je 7 lidí na jeden příspěvek.
20.1.2016 12:27:53

dočkal jsem se
Tak jsem se konečně dočkal :) Chvíli jsem zklamaně hledal bonusový obsah ze stretchgoalů, než jsem si vygooglil, že je schovaný rovnou v krabici od rozšíření jako součást balení.

24.6.2019 13:04:58

Hurá!!
Konečně jsem se dočkal! Včera v 19:30 info žid DPD, dnes v 10:15 doručeno.

25.6.2019 21:21:14

BGG promo cards
Na geekstoru mají pořád za 7 USD i s poštovným 5 extra karet ke hře. Na Ebay za to vychcaný prevíti kasírujou klidně dvacku.

https://boardgamegeekstore.com/products/the-7th-continent-bgg-promo-cards

26.6.2019 15:00:18

retail!
Tak zvěsti nelhaly, právě přišel Kicksatarter update se dvěma (nebo možná třemi) zásadními informacemi:

1) v půlce července se otevře online shop s možností dokoupit, co zbylo po kampani (což v mém případě doufám budou chybějící Devourers a Roots :))
2) osekaná verze hry bez rozšíření a KS exclusive obsahu půjde do obchodů! (tzn. bez figurek, karet navíc a pod. Z rozšíření budou k dostání jen dvě kletby + Crystal song miniexpanze)
* 3) do roka nás čeká další Kickstarter - The 7th Citadel - dark fantasy z budoucnosti na bázi 7. kontinentu s vylepšenými mechanismy.

26.6.2019 17:14:51

PM

online shop
Já bych jen doplnil pro ty co ještě chtějí koupit ty zbylé kopie z KS že se u vydavatele lze registrovat do newsletteru a tak se o otevření shopu dozvíte co nejdřív. Já už svojí kopii z KS mám, ale třeba se to bude někomu hodit
https://www.seriouspoulp.com/en/subscribe

26.6.2019 20:52:27

DOPRODEJ
Od dnešního dne funguje doprodej posledních kopií hry v KS edici. Nákup je z UK shopu, takže žádné clo a dodatečné DPH

Zájemci na tuto stránku:

https://shop.seriouspoulp.com/uk/2-home

15.7.2019 20:34:24

Doprodej
Akorát v notifikačním mailu píšou, že neexpedují na adresu mimo UK a Irsko :-(

15.7.2019 20:45:46

Doprodej
Na Kickstarteru psali, že kromě UK a Německa, spustí doprodej pro zbytek Evropy nejdříve 22.7. kvůli nějakým problémům s francouzskou pobočkou.

16.7.2019 07:32:41

doprodej
Reálně ten shop podle BGG spustili dnes, ale tam takovej nával, že to pořád padá a nebo načítá nekonečně dlouho a jen mezi refreshem zmizela například poslední kopie Devourers. Chci si objednat jen Flying Roots, ale hádám, že než to otevřou za pět dní pro zbytek EU, nezbude tam skladem už nic :(

17.7.2019 16:34:01

Nemecko
Pro nemecko ma byt jeste specialni doprodej? A kdyz koukam na britanii nebo usa tak tam nevidim bgg promo cards, ty tam asi nebudou...?

17.7.2019 17:24:34

BGG promo
Ty mit ani nemaji, prodavaji se jen na BGG. Viz muj prispevek nize.

17.7.2019 20:33:04

doprodej
Tak právě spustili shop pro Evropu. Ani se nemuseli obtěžovat, protože počet zboží k objednání k 7. kontinentu rovná se 0.

25.7.2019 13:33:53

Re: doprodej
Evropa opravdu není Kanada ani Austrálie.

"European shop (including Germany and France) will open next week."

25.7.2019 16:14:41

EU
Teď už eshop pro EU skutečně otevřeli. Není tam vidět, kolik kusů je skladem, tak případní opozdilci nechť moc neváhají.

29.7.2019 17:14:43

jupijajou!
Stálo to hodně nervů a hodně refreshů, než se povedlo dotáhnout objednávku do konce, ale je to tam! Konečně to budu mít kompletní i s velkým rozšířením navíc, tak nějak tuším, že po něm bude brzo sháňka :)

29.7.2019 17:19:16

...

Právě po všech KS expanzích bude extra sháňka...retail verze nic moc nevyřeší

29.7.2019 17:51:42

retail
Můžeme být rádi, že vůbec nějaký retail bude. Ta hra je naprostá pecka, byla by škoda ji mít jen a pouze KS exclusive. I s těmi jen základními kletbami je to pořád zábava na víc než 100 hodin.

29.7.2019 18:35:35

EU store
Tak to dneska spustili. Byl jsem tam od začátku kdy přišel mail. 2 hodiny pekla s klávesou F5. Během klikání se něco nepřidalo, něco se přidalo víckrát, z košíku to nešlo kvůli odezvě odstranit. Peklo. Když jsem se dostal k checkoutu tak to zahlásilo že ten 3-pack už není dostupný, že mám upravit košík. Další peklo. Tak jsem tam rychle naházel ty jednotlivé rozšíření z toho 3 packu (ikdyž to pak bylo dražší o 11 euro). Placení proběhlo asi na padesátý pokus, raději přes paypal, abych si mohl případně nechat peníze vrátit, kdyby to odešlo víckrát. No ale stejně nemám rozšíření Fear the Devourers, to bylo vyprodáno v prvních minutách, zřejmě nějakými překupníky, někteří lidi to brali po X kusech kvůli přeprodeji.

EDIT: Tvl, mě z toho jebne, přišlo mi několik emailů - o potvrzení, o přijetí platby a na závěr že některé věci už bohužel nejsou skladem. No to mě velice zajímá jak tohle chtějí řešit. Tak debilní obchod jsem ještě neviděl.

29.7.2019 19:05:11 | Upraveno autorem (porovnej)

děs běs
několikrát jsem to zkoušel zaplatit a neprošlo to.. po 4 pokusu platby jsem se na to vykašlal.. zas tak moc mě to netáhlo a komplet vycházel cca na 7 litrů .. takže mě to ani netankuje... člověk nesmí podléhat FOMO :)

29.7.2019 20:05:23

clickfest
Já ten shop refreshoval od rána každejch deset minut ve vedlejším okně, ale zřejmě jsem nebyl sám. Mail přišel až cca deset minut potom, co ho spustili, a už tou dobou jsem musel každej krok refreshovat X-krát. K placení jsem se dostal cca tři minuty po mailu a cca hodinu potom už chyběly některý rozšíření...

Design: zas takový FOMO to nebude, spíš je ta hra opravdu hodně dobrá. Některý rozšíření jsou ale fakt jen na jedno zahrání, tak bych se nebál, že nebudou časem na bazaru (za překupnický ceny).

30.7.2019 09:45:32

Vybíráme z Bazaru

Discoveries: The Journals of Lewis & Clark
Discoveries: The Journals of Lewis & Clark
Akt. cena: 855 Kč
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas