7th Continent, The

xxxxxxxxxo hodnoceno 88x (Seznam vlastníků)

7th Continent, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tak KS je pro hru již uzavřen, ale pokud by měl někdo zájem dostat se ještě ke KS exkluzivním věcem, šlo by se domluvit a mohl bych ho přihodit ke svému příspěvku. Maximum je 7 lidí na jeden příspěvek.
20.1.2016 12:27:53

provokace
Nevidím playmat :D

30.5.2019 16:36:57

playmat
Bral jste si někdo ten playmat? Mně osobně přišel takový "jen aby byl".

30.5.2019 16:51:48

playmat
Playmat uz jsem vybalil a polozil na nej tunu krabic, snad se vyrovna. Neposilali ho v tube, ale slozeny v krabici (coz avizovali predem) :-/

Jestli se na nem bude dat rozumne hrat? To netusim. Je to docela tenke a nema to zasite okraje, kdyz to srovnam treba s playmatem pro Rising Sun, tak ten je uplne jina liga. Uprimne jsem doufal v o neco vic. Po prakticke strance doufam, ze nas ta omezena plocha 7x7 bude nutit casteji ukladat a nebudem hrat tak dlouho v jednom kuse :D

30.5.2019 16:59:56

playmat
Playmat som bral, je na fotke v krabici vpravo. Mne pride celkom kvalitny, len skoda, ze je pomackany, na 2 miestach dost vyrazne. Tak som ho zroloval, ale to asi pomoze len trochu. Skusim ho vyzehlit cez hruby uterak.

30.5.2019 19:48:22

playmat
Já jsem to nebral, protože jsem měl možnost si hru zahrát před druhým kickstarterem a podložka mi jednak příjde malá a druhak se mi líbí, když při hře dolíhají jednotlivý karty mapy přímo k sobě. Na podložce to nebude vypadat tak hezky. Ze stejnýho důvodu díly mapy neobaluju.
A na to, že je podložka zmačkaná, jsem už zaznamenal hodně ztížností.. tak to dopadá, když se vydělá 7 mega, ale šetří se na tubě.. ;-)

31.5.2019 08:06:46

podložka
Já jsem podložku vzal a naštěstí mi nějak extrémně zmačkaná nedorazila... plnou ale souhlasím, že tady se šetřilo na nesprávném místě. Kdyby namísto fešáscké krabice, ve které byla podložka poskládána, podložku zabalili do nepotištěné papírové tuby, mohl být náklady dost možná možná stejné, ale stav podložky by byl výrazně lepší...

No co už, případné faldíky podložky zkusím poladit níže navrhovaným způsobem (opatrným přežehlením přes další vrstvu/-y).

Jinak já si karty postupně balím. Asi to nebude vypadat tak super, když nebudou doléhat těsně k sobě, ale zase by měly vydržet výrazně víc (mám trochu obavu o jejich stav po opakovaném dohledávání v pořadači).

31.5.2019 09:10:44

podložka
Neřekl bych že se šetřilo na balení podložky, ale spíše to udělali kvůli skladnosti a jednoduchému balení a posílání. Každopádně to nebylo zrovna ideální rozhodnutí...

Já ji nebral, protože se mi zdála:
1. Malá. Už jsme to hráli a měl jsem dojem, že bychom se nemuseli vejít. Pravda, 7 × 7 polí by stačit mělo, ale když se najednou zjistí, že se mapa rovíjí na opačnou stranu, než je místo na podložce...
2. Taková nijaká. Viděl jsem pěkný fandovský playmat od Frantíků a ten měl i místa pro funkční plochy: https://the7thcontinent.seriouspoulp.com/fr/forum/topic/136/fan-made-plateau-de-jeu-tapis/page/2 a https://the7thcontinent.seriouspoulp.com/fr/forum/topic/666/fan-made-plateau-de-jeu-session-n02-annule

Zas tak moc po té podložce stejně netoužím. Spíše se odhodlávám koupit vhoně otextilovaný neopren v metráži na celý stůl...

31.5.2019 11:05:47

peca007
Krabice je určitě skladnější než tuba, ale nepochybuji moc o tom, že většina lidí, kteří si kupovali podložku, toho brali výrazně víc, tzn. prostor na tubu by se ve většině případů asi našel (mě to celé přišlo v megakrabici, do které by se případná tuba spolehlivě věšla).

Pokud by se mapa rozvíjela jiným směrem, tak je možné všechny karty na podložce opatrně v opačném směru posunout, nebo ne?

31.5.2019 11:21:00

Originalne kickstarter obaly
Ak by mal niekto zaujem kupit originalne obaly na karty z kickstarteru, poslite mi kludne spravu. Mam viac ako 400 kusov navyse.

31.5.2019 23:51:29

Playmat
Pri podlozke slo o, to, ze ak by ju posielali v tube, tak by to vyrazne zdrazilo shipping. Kazdopadne na to dopredu upozornovali.

31.5.2019 23:56:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Triedenie a obalovanie
Tak vcera som uspesne obalil vsetky karty a zbralo to par hodin. Vsimol som si ze par obalov bolo o nieco vacsich ako ostatne ale nic extra zasadne, uz sa mi to stalo aj pri obaloch od FFG.

Vsetky karty z rozsireni, okrem What goes up.... som normalne roztriedil medzi karty zo zakladu, tak dufam ze to nebola nejaka fatalna chyba to takto spravit ? :) mozno ze to v tej kope malych manualov aj je napisane ale chcel som to mat cim skor obalene a roztriedene.

1.6.2019 08:16:34

Playmat
Vytahl jsem dnes podlozku po dvou dnech zatizeni. Vubec to nepomohlo, takze budu doufat v ucinnost zehlici metody. Zkousel to uz nekdo?

1.6.2019 18:11:17

stady
Já to dneska zkoušel - a nepomohlo to. Možná je chyba na mé straně, že jsem nešel do vyšších teplot - měl jsem obavu z toho, že se mi začne tavit guma vespod. Možná by pomohlo nechat to pár dní zatížené v místě s vyšší (ale ne příliš vysokou) teplotou. Pokud za pár dní opravdu začnou tropické teploty, hodím to zatížené za okno a dám vědět.

Pokud to půjdeš žehlit a nebudeš se bát vyšších teplot, dej vědět :).

1.6.2019 18:28:53

Hawkie
Na kolik stupnu jsi to zkousel? A primo na tu podlozku, nebo pres uterku?

1.6.2019 18:47:28

stady
Tak to ti přesně bohužel neřeknu (naše žehlička má tři stupně bez bližšího určení teplot). Zkoušel jsem to na druhý stupeň, nejdřív přes tričko, pak na přímo. Rukou jsem opatrně kontroloval teplotu podložky - protože byla fest horká, do třetího stupně jsem raději nešel...

1.6.2019 21:35:21

zatizeni
Tak po trech dnech zatizeni uz se to trochu zlepsilo.

2.6.2019 16:38:10

IN

Re
Abych narusil konzistenci zdejsi debaty, tak ja stale nic :-)
----------------------
Majitel liščí krabice

3.6.2019 19:19:34

Re: IN
Já taky ne :( a jen tak pro zajímavost, co jsi backoval? Já až late pledge base game + WGUMCD.

3.6.2019 20:11:01

...
ja takisto stale nic

3.6.2019 20:34:24

...
Já taky cekam..

Jeden příspěvek (nevim přesně který) jsem před chvíli OMYLEM označil jako nevhodný.. nešikovný palec na displeji telefonu. Autorovi se omlouvam, nebylo to tak myšleno

3.6.2019 21:33:39

all in
ahoj, podarilo se narvat nekomu all in do jedne krabice do poradniku vcetne vsech rozsireni?
nejak s tim bojuju :)

diky za info

4.6.2019 06:44:21

all in

Pepo, do jedne krabice vse nenarves..

4.6.2019 07:16:20

JoshuaGrey
To nejde. Mám zatím jenom všechno z prvního KS, na dodávku z 2. KS čekám. A už takto je toho plná (narvaná) krabice a ani to není všechno v obalech (jenom to nejdůležitější).
Podle toho, co SP psali, tak by se do obou krabic měl vejít kompletní obsah včetně rozšíření, kompletně v obalech. Ta druhá krabice je skoro prázdná, podle unboxingu, takže do dvou krabic se to snad opravdu vejde.

4.6.2019 08:05:46

IN

re
Tak dneska jsem se radoval, ze dorazilo oznameni o odeslani, a ono je to na Forgotten Circles....:)
----------------------
Majitel liščí krabice

4.6.2019 08:55:31

Tracking
Mně už tracking došel, ale zatím jen od SP a čeká se na předání Chronopostu :)

4.6.2019 09:20:05

Vybíráme z Bazaru

Za pár stovek - Legendary (Marvel) - EN
Za pár stovek - Legendary (Marvel) - EN
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas