Vaše nepopulární deskoherní názory

Chcete se podělit o své nepopulární názory, co se světa deskovek týče?

Nechcete se hned poté hádat s 30 lidmi, kteří se vám budou snažit vysvětlit, že nemáte pravdu, a že se vám špatně vyvinul mozek?

Tohle je ta diskuze, kterou hledáte.

PRAVIDLA:
1. Svůj nepopulární názor vyjádřete slušně.
2. Nesnažte se nikoho přesvědčovat, že nemá pravdu. Jednu poznámku ve vlastním příspěvku si klidně dovolte, ale nechceme, aby se z toho stala debata.

MÁ TROŠKA DO MLÝNA:

1. Zaklínač je jedna z nejnudnějších her, které jsem kdy viděl. Nulová interakce, prakticky jen házení kostek. (Jiné hry, které jsou de facto o házení kostek, zbožňuji.) Je mi smutno, že tak geniální svět byl odbyt takovouhle hrou. Nechápu, proč ji moje skupinka ráda hraje.

2. Betrayal at House on the Hill je skvělá hra (ač je o házení kostek a náhodě). Kdo a kdy se stane antagonistou a jaký si vylosuje scénář je naprosto nevybalancované - někdy nemá šanci on, někdy ostatní. Přesto to zábava naprosto převažuje. (Velká část mé skupinky neumí pořádně anglicky a já nechci knihu Hauntů překládat, abych mohl být sám ještě překvapen... Help.)

3. Nevím, co si myslet o Splendoru. Jako taková mě ta hra po první dvě hry bavila, ale když jsem viděl cenovku, považuji to za urážku veškerého hráčstva. Vždyť je to jedna mechanika!

4. Pandemic je nanejvýš průměrná hra, žádný zázrak.

999. Ano, během posledních tří let jsem se z euraře stal vyznavačem ameritrashe. Jde mi téměř jen o atmosféru a atmosférické hře odpustím ledacos.

(Dlouho jsem tu nebyl, pokud se podobná diskuze konala nedávno, tak mi to jen řekněte a někdo s právy toto téma klidně smažte.)
2.7.2017 12:13:21

vzpoměl jsem si na další
nemám rád hry v plechových krabičkách ( mimo ty male ala timeline ktere se dají dobře skladovat na sebe ).

7.8.2017 14:03:46

Sranda musí být;)
Pod náporem několika posledních dnů mi to už opravdu nedalo.

Blackfire neumí dělat překlady, vzpomeňte si přece na Arkham Horror!!!

14.9.2017 22:10:05

Vybíráme z Bazaru

Stuffed Fables, Brno
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas