Ta hra je rozbitá!

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s hrami, které byly nějakým způsobem rozbité, nebo obsahovaly přesílená komba či strategii, prostě kde něco bylo "broken". Je mi jasné že to často bývají případy spíše zapříčiněné nezkušeností hráčů, či neschopnosti herní skupiny se přizpůsobit na určitý styl hry hráče, který aktivně využívá údajné přesílené kombo, a právě proto prosím o příklady doplněné argumentací, proč je podle vás daná věc rozbitá. A nebojte se obhajovat ony haněné hry, aspoň bude co číst a možná se i něco dozvíme o tom jak jednotlivé mechanismy ve skutečnosti fungují :-)

Ps: očekávám hlavně Blood rage, tak jsem zvědav zda jsem si tipl správně :-)
7.5.2017 12:22:47

Puerto Rico s rozšířením šlechtici (nobles)
Za každého šlechtice je 1 bod, takže pak starosta kromě svého privilegia (jeden kolonista navíc) získává další privilegium - 1 bod navíc (který ani není ničím podmíněn, jako například u kapitána - 1 bod za vývoz)
No a pak jsou tu budovy jako například: Fáze starosty 1 šlechtic navíc (brutální nabíračka šlechticů); Fáze dozorce za každého šlechtice dublon navíc (prachy na dalsi budovy za ktere jsou body); Konec hry za každého šlechtice 1 bod navíc.

Zatim pokazde, kdyz se nekdo zameril na slechtice, vyhral. Nejak nevim jak dotycnemu zabranim, krom toho zamerit se take na slechtice a v nabirani mu konkurovat.

17.5.2017 14:40:21

Moje zkušenost
FIEF
Jak ho miluji, tak tajná chodba. Tajná chodba je vlastně na všechno a řeší všechny problémy. Až se divím, že díky zahrání dvou tajných chodeb po sobě se z hráče nestane automaticky třeba král. :)
No to jsem už trochu přehnal, ale tajnou chodbu jsme si nakonec oslabili a je to cajk.

EUPHORIA
Většina vítězů pocházela z řad hráčů, kteří měli dva Ikarity. To je hodně snadná cesta. Naopak Wastelandeři tak nějak končí poslední.
Oslabili jsme Ikarity a funguje to. Což nevyřešilo Wastelandery. Ti furt nemají cenu.
(Když můžu, nehraju. Prodat to bohužel nemůžu.)

STANICE PARANOIA
Parazit to má buď extrémně lehké, nebo nemožné vyhrát. Záleží, jestli někoho nakazí hned na začátku. Jak ne, tak je to hon na parazita.
Nahráli jsme kupu her, pak jsem to díky bohu mohl prodat.

24.5.2017 00:34:49

Vybíráme z Bazaru

Marvel Unite - základ + 2 rozšíření
Marvel Unite - základ + 2 rozšíření
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas