Mars vs. Scythe

Nerad bych tu rozněcoval nějaké vášně, ale co si tu udělat malou anketu? Jsou tu dvě nařachaný hry, Mars Teraformace a Scythe. Protože řada z nás ještě tyto hry nehrála, nezdá se mi fér ptát se, která z nich je lepší.
Anketní otázka tedy zní: Kdyby sis musel vybrat jen jednu z nich, která by to byla?
17.5.2017 18:29:48

Mars

Vic moznosti=vic zabavy
Vizualizace je dost subjektivni( me se mars libi). Navic u karet je vzdy kraticka omacka- je to prijemne a vtipne : Demios (ten mesic byl stejne k nicemu :)
Jak jsem psal nedavno ve “stejnem” vlaknu jinde,hra me zatim vysla asi na 3 000 se vsim( desky i obaly na karty), ale jeste bude jedno rozsireni. Nicmene hra je skvela i v zakladu,ALE podle cetnosti hrani bych doporucil ty desky + obaly na karty + rozsireni hellas a elysium(levne,jednoduche a nova variabilita)

10.12.2018 22:15:47

Update

Jsem se podíval na svůj příspěvek v tomto vláknu který je cca rok starý a zjistil jsem ze z původního nazororu - ze určitě Scythe už jsem dnes spis na straně TM - kterému velmi pomohlo jednak to ze už to hrajeme jen s draftem a pak i všechna ta rozšíření, hlavně předehra. Scythe stále dobrý se vzducholodemi dokonce velmi ale vzhledem na hraténost v různem počtu hráčů a jednoduchost pravidel by to ted vyhrál Mars.

10.12.2018 23:23:23

Vybíráme z Bazaru

Dodelido
Dodelido
Akt. cena: 15 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas