Gameplay videa a recenze

Kdo je Váš oblíbený autor gameplay videí nebo recenzí na YouTube? A koho naopak nemůžete vystát?
28.7.2017 23:17:41

Nithrania
Nithrania jsou super. Z té CZ/SK špičky je v podstatě jediný co nejde nejlehčí a nejpohodlnější cestou.

17.3.2021 08:55:38

Tak já taky
Hra v kocke - Brano Berec a klub Nithrania. Tenhle pán by měl psát návody.
Youtube je plný vtipných, zajímavých, poučných videí (ale i o ničem), ale Hra v kocke je pro mě nejpřínosnější.

17.3.2021 12:20:57

Za sebe
Uvedu dva kanály:

Nitrania - Hra v kocke (Root)
+
JohnGetsGames - Brass Lancashire

17.3.2021 14:54:32

Youtube
Já sleduju pravidelně asi jen tyhle dva kanály One Stop Co-op Shop a Rolling Solo.

17.3.2021 15:45:39

Kubrt

Já mám nejradši Kubrta. :-)

19.3.2021 08:43:22

Hra v kocke atd.
Návody:
Nej Brano Berec a klub Nithrania - když mají hru v seznamu, tak k hrám nepotřebuji číst návody. Profesionální a srozumitelné.

Gameplaye:
Moc je nesleduji - maximálně pár minut, abych pochopil o co jde. Pěkně zpracované je má Yedle.

Recenze:
Kubrt je takový lidský (líbí se mi ten jeho energický a lehce zmatený projev :)). Navíc se shodujeme v deskoherním vkusu, takže jeho recenze pro mě mají největší hodnotu.

Deskofobie má recenze na vysoké úrovni, ale tam mám problém s tím, že když jim hra sedne, tak ji vychválí do nebes a odpustí i nedostatky. Když jim nesedí, tak ji nekompromisně zašlapou do země.

Gamescz mají velmi kvalitně zpracované recenze, ale těch tam bývá málo a orientují se spíš na ne-deskové hry. Přesto, když už se tam recenze objeví, je zábava to sledovat.

Ostatní:
Jouob.cast je taková směsice, ve které je těžké se vyznat. Přitom se v jejich pořadu dá najít spousta zajímavých informací a podpultových zpráv. Akorát je to nepřehledé a prohrabat se jeiich několikahodinovými "pátečníky" chce trpělivost. Jinak je to takový pokec ke třetí pivu do hospody - myšleno v dobrém :).

19.3.2021 09:28:52

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Evropa
Jízdenky, prosím!: Evropa
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas