Hlášení nalezených chyb webu Zatrolenek

Založil jsem tohle vlákno, aby se tady hlásilo Diovi, když něco nebude na webu fungovat, nebo někdo najde nějakou chybu, aby se to nerozmělňovalo ve více vláknech. Pokud se to tedy ujme.
5.11.2010 11:05:17

Odhlasovani
Me to odhlasuje porad.. dnes uz treba min. 3x.

5.9.2017 13:18:21

IN

Odhlasovani
Me take

5.9.2017 13:30:20

Taky...
Prislo mi, ze to vcera fungovalo, ale ted je to zase rozbite.

5.9.2017 15:22:51

Mne všetko funguje...
Ja som hlásil minule chybu a od včera mi to funguje :)

5.9.2017 20:49:19

přetrvávající potíže
Předáno na Olymp. Když tak v mezičase zkuste restart, vyp/zap, ctrl+F5 a podobné standardní postupy. ;-)

5.9.2017 21:33:19

Bližší informace
A nevysypáváte třeba cookies? Protože to trvalé přihlášení je založené na dvou cookies...

Případně jaké používáte prohlížeče? Protože je vážně divné, aby to jednotkám lidí nefungovalo, zatímco ostatním ano (jako jasně, ne každý se asi ozve, ale i tak)...

Dík za upřesnění.

5.9.2017 21:34:44

Případně mě ještě napadá...
... zkuste se po přihlášení ručně odhlásit a znovu přihlásit (jestli nemůže kolidovat stará cookie s novou)...

Případně pokud nezabere ani toto, tak smazat všechny cookies pro náš server. A pak se zkusit přihlásit s trvalým přihlášením.

5.9.2017 21:39:19

Stále zlobí
Ahoj,

mně už to v počítači funguje normálně, ale v mobilu mě to stále odhlašuje. Verze Androidu: Lollipop a prohlížeč tam používám Operu. Prostě přijdu na ZH, dám trvalé přihlášení, ale jakmile Operu v mobilu ukončím a znovu spustím, jsem odhlášená.

Zkusila jsem se ručně odhlásit a přihlásit, jak jsi psal, i smazat všechny cookies. Nepomohlo.

6.9.2017 10:01:57

Odhlasovani - vice zarizeni
Nemuze byt problem v tom, ze se na ZH divam z vice zarizeni? Driv to problem nebyl, ale treba po te zmene muze byt pouze jedna aktivni session a ostatni jsou odhlasene?

6.9.2017 12:54:11

Souhlas se zruda
Přidávám se k připomínce od zrudy. Je to docela nepříjemný nepoměr, pokud jsou příhozy v € navyšovány stejnou logikou jako příhozy v Kč...

A teď koukám, že je to téměř na den rok přesně :D takže pro připomenutí: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/hlaseni-nalezenych-chyb-webu-zatrolenek-2768/?pg=7#193948

8.9.2017 08:50:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Trvalé přihlášení -> snad finální oprava
Tak jsem po dvou dnech přemýšlení, koukání se na to, komu trvalé přihlášení funguje a komu ne asi vydedukoval, kde je zakopaný pes... A právě jsem ho věřím opravil (ale ještě to sledovat budu).

Problém nastával u uživatelů, kteří při registraci zadali svůj email trochu jinak než jak se pak přihlašují. To trochu jinak je myšleno velká a malá písmena. Tedy například pokud se někdo registroval s emailem "jirka.novak@xyz.xyz" a pak pro přihlašování používal "Jirka.Novak@xyz.xyz", tak se normálně přes formulář přihlásil, ale trvalé přihlášení se nenastavilo tak, aby fungovalo.

Věřím, že oprava zabere, ale bohužel může způsobit pár lidem, kterým to již fungovalo, že se jim to zase rozbije. To se stane uživatelům, kteří mají v registrovaném emailu jakékoli velké písmeno. Za to se omlouvám, ale jinak to opravit nešlo.

9.9.2017 08:03:48

Dekujeme
Potvrzuji, ze oprava zabrala :) Dekujeme

9.9.2017 17:19:09

lagování a 503
Zhruba od včera to neskutečně laguje a hází 503. Win7, nejnovější Vivaldi, Firefox a Firefox Dev. Večer můžu reportovat pod linem, ale problém by neměl být na mé straně.

10.9.2017 12:58:04

...
Nevím jestli to je WAI, bug nebo feature, ale když píšu kamkoliv novou odpověd, tak mi to škaredé bíle VYSKAKOVACÍ okno zakryje v podstatě celý screen. Což se dříve nedělo, dalo se posunovat, zvětšovat, zmenšovat.
Zlaté časy.

Mohli bychom vést filozofickou debatu že takováto fičura je na internetu věcí minulého tisíciletí a prosté textové pole pod diskuzí kde by se dala napsat odpověd jako všude jinde by bylo více než žádané. Nebo se snažit rozdmýchat debatu nad tím, jestli by si zatrolenky nezasloužily opravdu major update. To nechci, v podstatě se mi stránky líbí a razím heslo "if it ain't broken, don't fix it", ale nedalo by se znova zavést posunování tím oknem s novou odpovědí?
Nemám fotografickou pamět abych si zapamatoval text několika příspěvků na které bych někdy i rád reagoval, "autosave" tam taky není a když kliknu vedle nebo se jen pokusím scrollovat, rozepsaný text zmizí v nenávratnu.
A po té co jsem přišel o možnost pole prostě posunout nebo zmenšit jsem v pytli.

15.9.2017 08:27:57

ad mindlesSheep
Mám stejné potíže jako mindlesSheep. Bude se s tím něco dělat, nebo ne?
Tedy myslím to, že editační okno zakrývá text pod ním, bez možnosti ho během editace číst.

16.9.2017 02:12:51 | Upraveno autorem (porovnej)

stejný problém
Mám stejný problém.
Řeším to tím, že si otevírám nové okno se ZH a diskuzí.
Někde jsem tu četl, že když je otevřeno více oken ZH při vložení příspěvku, tak se vložené příspěvky duplikují, ale to jsem u sebe nepozoroval, tak nevím.

16.9.2017 15:36:44

Doba hraní dle počtu hráčů
Pokud si u některé hry otevřu "Hraní", zobrazí se mj. sloupcový graf zachycující herní dobu odehraných her. Nefunguje mi však třídění podle počtu hráčů - když zaškrtnu příslušné pole, nic se nestane.

24.9.2017 16:49:35

Ikonky...
Nějak se na iOS zbláznily font ikonky :D
Viz http://www.imagehosting.cz/?v=c2de3ada55.jpg

26.10.2017 07:35:43

chybné načítání počtu odehraných partií v kategorii Nej...
jestliže se zadá jedna partie se třemi hráči zaregistrovanými na zatrolenkách přiskočí v počtu odehraných her daná partie 3x i když ve skutečnosti byla hra hraná jen jednou !!! to stejné je i u celkového času her (tam těžko říct zda je to chyba nebo to má být součet partií nebo odehrané doby zaregistrovaných hráčů)

28.10.2017 21:52:10

žebříčky nej
Myslím, že je to schválně, mají to být skutečně součty. Má to porovnávat celkové počty hráčů, kteří hru hráli, a souhrny časů, které hře věnovali. Když si zahraju jednu hru ve třech a jinou ve čtyřech, ta druhá je svým způsobem "hranější", což žebříček zachytí. Přijde mi to celkem dobré, ale rozhodně by tam někde u toho mohlo být napsané, že se to počítá právě takto. Není to vůbec zřejmé a pochybuji, že by někoho napoprvé vůbec napadlo, že se to počítá zrovna takhle. Všiml jsem si toho až po letech a nejprve v tom taky hledal chybu.

29.10.2017 14:56:31

J.J.
Tak to je dost zvláštní úvaha.
Když to má být počet odehraných partií, tak přece když hru hrají 4 lidi, tak je to stále jedna partie a ne čtyři.

A pokud by to tak náhodou opravdu mělo být, tak když zadám, že hru jsem hrál ve 4, ale další 3 hráči jsou neregistrovaní, tak počet hraní naskočí 1x nebo 4x? Pokud jen jednou, tak je to taky špatně, ne?

29.10.2017 22:40:44

Duirin
Ten systém počítání je snad poněkud zvláštní, ale má svoji logiku, která se mi až tak nepříčí. Akorát by to chtělo u těch žebříčků správně popsat, když už to takhle funguje.

Pokud vím, načítají se do počtů i neregistrovaní hráči, v tom by problém být neměl (v tvém případě by tedy naskočila hra 4x). Ale vycházím ze svých někdejších pozorování, už si to moc nepamatuju a taky se to mohlo změnit. Až budete zadávat nějaký zápis z hraní, zkuste porovnat u dané hry stav žebříčků před uložením zápisu a pak hned po něm. A uvidíte.

30.10.2017 22:35:35

Počítání her
Tak podobně překvapený jako vy jsem byl z toho počítání před lety i já:

http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/pocet-odehranych-her-7416/#150575

Zdá se, že se nic nezměnilo, historie se opakuje:)

30.10.2017 23:00:36 | Upraveno autorem (porovnej)

spammer
skfqzaax7

je to tu zase, prosím zásah!!!

29.11.2017 11:17:47

Pelly
kde přesně?

29.11.2017 14:41:08

Vybíráme z Bazaru

Kralovstvi divu
Kralovstvi divu
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas