Stolní hry a wargaming v Poděbradech

Ahoj, stěhuji se do Poděbrad a rád bych zde našel spoluhráče na zábavu z nejmilejších, stolní hry. Hraju ledasco, několik her i vlastním (Osadníci, Carcassone, Pandemic, Arena, Citadela, Risk ...), včetně strategických her s miniaturami (Warzone, LOTR, Dystopian wars, figurky mám i na Infinity a Warhemmer 40 000).
26.8.2012 13:11:14 | Upraveno autorem (porovnej)

termin
ja budu moci na 90% takze staci rict termin a ja vemu citadelu a smallworld a dostavim se :) takze je to na vas

4.12.2012 17:50:27

Příští týden
Mně by nejvíc vyhovoval buď víkend, nebo úterní či středeční odpoledne, to mám v v práci krátce.

5.12.2012 08:00:33

pristi tyden
No tak se zkusime domluvit treba na to uterni odpoledne? Od kolika by jste mohli? Ja se vicemene mohu prizpusobit. A zkusime tedy tu cajovnu?

Jinak tento vikend bych mohl So i Nedeli. Ten dalsi jen v sobotu 15.12.

5.12.2012 23:06:09

Úterý
Předběžně píšu že úterý můžu. Každý by mohl přinést jednu a vybereme na místě

6.12.2012 22:55:42

utery
ja muzu taky v utery takze neni problem... cajovna bude dobra :)

7.12.2012 00:19:17

úterý
Hm, já asi nedorazím, ty všední dny jsou pro mě nic moc, dostal bych se tam až někdy po sedmé :-(

7.12.2012 12:30:59

budoucno ...
Zdarec. Ja jezdim (no jezdim, byl jsem jednou) do Kolina. A zrovna dens bylo hrani, ale nemohl jsem - jsem dost na chcipnuti ci nakazeni ostatnich. Ale do budoucna bych se nebranil ani Podebradum. Dokonce i ty Ut ci St by byly O.K. Jsem ve spouste vecech ale zacatecnik. A rad bych s nekym vyzkousel Studenou valku, Hru o truny, MAfia City ap. Proste siroky zaber. Tak dejte vedet jestli to uspesne probehlo. Kolin je prima, ale jen jednou za mesic...

7.12.2012 19:17:07

Block
No není to tak úplně pravda, dohadujeme se i mezi těmi každoměsíčními akcemi, když je čas, nálada, nebo když chce někdo vyzkoušet něco nového a tak.

Jinak na Studenou válku se klidně můžeme někdy domluvit :o)

8.12.2012 10:24:08

Tygr
ja vim - trochu jsem to zaregistroval. Ale jak neni pevnejsi termin a vic lidi byva problem ... Jeste jsem ji nehral - Studenou valku, ale mam nove tu cz verzi. Kde bychom to mohli dat? Mas predstavu?

8.12.2012 15:44:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Block
Asi kde chceš. Můžeš přijet, pokud Ti nějak nevadí psi, nebo můžeme někam do čajovny nebo tak, nebo kamkoliv, kde budou vhodné prostory (trochu teplo, něco k jídlu a pití) a kde nás nechají nějakých 3-6 hodin :o) Taky jsem celkem mobilní.

Kdyžtak se můžeme domluvit poštou, ať to tu zbytečně nespamujeme.

8.12.2012 17:13:35 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Block, tygr, kdyz se nejak dohodnete dejte taky vedet .)

9.12.2012 15:54:16

Ex1077
Jako že by ses chtěl dívat? :o) Studená válka je jen pro dva. Ale pokud si ji chceš zahrát, tak se klidně můžeme nějak domluvit taky :o)

9.12.2012 16:21:53

tygr
aha a to je hra s miniaturama? ja bych nekdy chtel zacit hrat hry s miniaturama mam jich doma plno protoze me bavilo je barvit ale neni s kym hrat

9.12.2012 21:54:32

Ex1077
Nevim jakou hru mas namysli, ale Studena valka urcite s miniaturama neni. Je to lehce zetonkova hra se spoustou karet. A hlavne zajimave zpracovanym tematem.
Miniatury jsou napr. v MageKnightovi (uz barevne) a nebo pak ve hrach, ktery uz jdou lehce mimo mne a tak si je ani netroufam jmenovat :-)

9.12.2012 23:03:22

Ex1077
Koukni tady na odkaz :-) Hned poznas. Ale pravda je, ze jsem se neomezoval na zetonkovky. Ale myslim, ze ten Mage Knight je pro nas velke sousto - paklize by se Tygr nechtel stat nasim zasvetitelem. Kazdopadne se zkusim(e) ozvat tady jak dame neco dohromady.

A nejak se opet neozval Mech. Mate ostatni predstavu, kde by se dalo hrat? Ja bych dojel z dalky, takze to tam co do mista moc neznam.
A k Mechove poznamce - kazdy prinese jednu hru a pak se dohodnem zni demokraticky. Ale nakonec by to dopadlo, ze kazdymu bude neco vadit. Nebylo by lepsi vzdy pred setkanim tady nahodit par her na kterych se dohodne vetsina?

10.12.2012 01:08:26

Hrani
Utery: Ja osobne budu rad kdyz se nam podari sejit tak jak bylo predbezne domluveno tj. zkusime cajovnu a hry, ktere prineseme. Konkretni cas u mne neni nejak extra limitujici - prizpusobim se - tak zkuste navrhnout.

Ad MageKnight: mam ho doma a myslim, ze pravidla umim, muzeme ho nekdy zkusit (chce to urcite dostatek casu)

Obecne: castecne se da poznat co komu vyhovuje podle toho jake hry ma v profilu - co vidim tak Block je treba se mnou celkem kompatibilni, ale co preferuje Ex1077 netusim, protoze seznam her v profilu vyplneny nema :-)

10.12.2012 01:26:09

hraní a tak vůbec
Do MageKnighta určitě zasvěcovat nemůžu, protože ho neznám :-) To spíš robkin. Taky bych ho rád zkusil někdy zahrát.

Studenou válku naopak umím (teda, znám pravidla, abych byl přesný :-)), takže to klidně můžu s kýmkoliv zahrát/vysvětlit. Tak nějak na všech hrách, co mám v profilu, je možné se se mnou domluvit, pokud někdo potřebuje vysvětlit pravidla, nebo je zkusit.

Sám hraju rád v podstatě cokoliv, i když samozřejmě mám pár her, které jsem zkusil a moc mi nesedly, asi jako každý. Na druhou stranu zas obvykle kategoricky nezavrhuju, takže i takovým jsem obvykle ochotný dát další šanci :-)

S tím zítřkem se mnou tedy bohužel spíš nepočítejte.

10.12.2012 10:43:19

utery
Ja jsem se nehlasil na toto utery - nemoc me jeste drzi. Ale pristi utery (kdyz budete v poho) uz bych uvital.
Jinak co se nazoru na hry tyka hodne se shoduji s Tygrem. Velmi me lakaji Arkham Horror ci Mansions of Madness. Ale taky napr. Speedway Champion ci Arrivée coz je deskovkove specifikum spis pro sport. fanousky. Ale taky Hra o truny atd...
Uz se na to hrani tesim ...

10.12.2012 11:45:45

hrani
Ja jsem pro vsechny hry da se rict, mage knight jsem chtel poridit takze bych rad zkusil :) a zitra? kolik nas tedy je co by prisli? ja muzu od 13h prakticky az do noci tak sem hodte cas a ja urcite dorazim :) donesu smallworld underground citadelu a v planu mam poridit bang

10.12.2012 15:54:24

Úterý
Moc se omlouvám, ale do odpoledne mi na poslední chvíli něco vlezlo. Mohu až večer, tak od osmi :( Ale nic nebrání, aby se setkání přesto odehrálo. Koliv vás tu tedy bylo ochotných, trochu se v tom počtu příspěvků ztrácím. Mohu se ještě nabídnout na středu, ta bude v pohodě.

10.12.2012 16:18:59

Utery popr. Streda
No co s vama? Prelozime to tedy na stredu?
A pokud jeste nejaky zajemce o hru zbyl napiste mi PM a muzeme se zitra sejit treba u mne doma a dat neco v mensim poctu (treba vyukovy scenar toho Mageknighta), casove treba od 18 hodin?

10.12.2012 20:34:00

utery
ja tedy muzu kamkoli kdykoli... tak staci napsat kde mam byt zitra v kolik a ja tam budu :)

10.12.2012 23:02:11

dnesek
Tak kdyby jste nakonec nekdo chtel dnes dorazit tak budeme ja a robkin dnes od 18:00 v cajovne v podebradech je to na namesti jiriho z podebrad v pasazi hned vedle savoye

11.12.2012 16:55:53

Úterý
Tak jak to včera dopadlo, sešli jste se? Co jste hráli?

12.12.2012 23:43:51

Hrani
Dopadlo to dobre, ve dvou s Ex1077 jsme dali vyukovy scenar MageKnighta.

Jinak jsme tak trochu probirali situaci ohledne hrani a dosli jsme k zaveru, ze by bylo fajn vyhlasit nejake pravidelne hrani napr. 1x mesicne podobne jako se schazime v Koline. Diskutoval jsem to jeste s Tygrem a padl navrh hrat v nedeli od 14 hodin v podebradske cajovne Setkani. Aby to nekolidovalo s kolinskym 1. patkem v mesici tak by se hralo napr. vzdy 14 dnu po tom prvnim patku. Hrani mimo se samozrejme meze nekladou.

13.12.2012 00:11:00

Vybíráme z Bazaru

Karak - věž na kartičky
Karak - věž na kartičky
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas