Stolní hry a wargaming v Poděbradech

Ahoj, stěhuji se do Poděbrad a rád bych zde našel spoluhráče na zábavu z nejmilejších, stolní hry. Hraju ledasco, několik her i vlastním (Osadníci, Carcassone, Pandemic, Arena, Citadela, Risk ...), včetně strategických her s miniaturami (Warzone, LOTR, Dystopian wars, figurky mám i na Infinity a Warhemmer 40 000).
26.8.2012 13:11:14 | Upraveno autorem (porovnej)

nedele
je to jedno muzem klidne do kolina, u podebradske se da zaparkovat na tom placenem na namesti, za predpokladu ze by jsme koncili az po 7. To se zavora zvedne a parkovani je zdarma:D

15.1.2013 10:48:25

neděle
Ono mezitím se ukázalo, že se to kolíňákům v neděli moc nehodí, a robkin se nabídl, že pokud by nás bylo tak 4-5, tak bychom mohli zahrát ten Arkham u něj. Jinak v čajovně.

Ten Arkham - pro začátek asi chcete zkusit jen základ, předpokládám?

15.1.2013 10:55:42

nedele
Nechame to v Podebradech od 14 hodin, pokud by nas bylo jen 4-5 tak zahrajeme Arkham u mne doma (tim se vyresi parkovani i komponenty, adresu poslu pres PM). Pokud by se tu do patku prihlasilo vic lidi a hralo se vice her na vice stolech tak to nechame na podebradskou cajovnu a domluvime se na miste.

Timto vyzyvam pripadne dalsi zajemce aby napsali jestli maji v planu v tu nedeli prijit :-)

15.1.2013 10:57:21

ok
arkham radeji zaklad, mam vzit cz verzi?

15.1.2013 11:20:42

nedele ANO
Tak jsem pojizdny a s nedeli bych pocital :-)
Bude tedy AH?

16.1.2013 12:41:47

neděle
Block: jo, bude :o)

Ex: jak chceš, já s angličtinou problém nemám, nevím jak ostatní.

17.1.2013 07:46:56

nedele
Tak jak jsem avizoval usporadame to hrani u mne doma - nedele od 14 hodin.
Vyhodou je parkovani pred barakem a minimalni riziko ztraty hernich komponent.
Hrat se bude Arkham, ja mam doma anglicky zaklad. Pokud Ex prinese ceskou verzi klidne to muzeme dat v cestine, ale vzhledem k tomu ze Tygrova rozsireni (ktere urcite dame nekdy priste) jsou anglicky asi by byla lepsi ta anglicka verze, ne?
Piste si PM vy kdo prijdete, dam vam na sebe kontakt a adresu.

18.1.2013 10:24:48 | Upraveno autorem (porovnej)

a zase zmena
Tak mi bylo doma vysvetleno, ze mame na nedeli se synkem listky do divadla Minor a ze uz bych si to mohl pamatovat (no s tim mam problemy). Takze az budete osvobozovat Arkham, ja budu bojovat na kulturnim poli :-(
Tak priste ...

18.1.2013 19:36:19

další hraní
Omlouvám se, lehce jsem ztratil přehled - na kterou neděli, že nám to tentokrát vychází? 17.2.?

4.2.2013 10:40:37

Dalsi hrani
Ano vychazi to na 17.2.
Bohuzel se to kreje s jarnimi prazdninami, takze v tomto terminu se ja nezucastnim.
Takze se klidne domluvte beze mne a nebo bych mohl pripadne az tu dalsi nedeli 24.2.

4.2.2013 19:29:50

další hraní - termín
Já nemám problém ani se 17.2. ani s 24.2., takže za mě to klidně můžeme o týden posunout.

5.2.2013 09:10:19

17.2
A neni skoda se pripravit o jeden hraci termin (myslim navic :-) ) Ja v nedeli 17-2 prepodkladam muzu. Je problem, ze se cast sejde 17-2 a nekteri treba i 24-2 ?

7.2.2013 13:50:50

17.
jak to tedy vidite? :) v cajovne by jsme mohli taky zahrat davali jsme tam ted do kupy osvetleni a je tam i o nejake to lepsi sezeni na vic :) a nebo toho 24.? :)

15.2.2013 00:14:05

17-2
ja bych neco dal i 17-2

15.2.2013 00:15:45

17-2
Já bych taky nějak mohl, ale bez JIndry, takže bychom byli 3. Co byste chtěli zahrát? Teoreticky se můžeme zeptat v kolínském fóru, jestli by neměli čas zluda nebo panchy nebo někdo. Ale to bychom asi museli hrát v Kolíně.

15.2.2013 08:19:24 | Upraveno autorem (porovnej)

17-2
At pocitam jak pocitam vychazi mi ze jsme 3.
TAkze v kolik?
Napiste v kolik a pokud pamatuju psali jste, ze ta cajovna je nekde na namesti. Projdu si tu diskuzi a snad to najdu. Jinak mam tlf na Tygra (a doufam, ze on na mne)
a co hrat?
Ja bych si rad vyzkousel Andor - jestli to mam poridit domu. Pry je to rodinne pouzitelne.
Ale Tygr ho asi nema a Ex1077 nema napsane zadne hry (ty fakt nic nemas?)
Mohli bychom zkusit tu Mafia City a popr. ten Eufrat jak jsme koukali minule. Mozna by mne zajimal i Tikal.
Prosim o dalsi hraci napady ci prani.

Mimochodem bych casem rad s Tygrem uskutecnil odvetu S.valky :-)

16.2.2013 12:31:02

zítřek
Jo, je to na náměstí. Kdyžtak klidně zavolej, ale v té čajovně není signál :o) Přesná adresa je Jiřího náměstí 4/5, Poděbrady, tak se mrkni na mapu. Musí se tam vejít do takového jako průjezdu a asi uprostřed po levé straně jsou docela nenápadné schody dolů a tam to je.

Ok, tak já vezmu Tikal a Euphrat, případně ještě Ludvíka.
Mafia City klidně taky můžeme zahrát.
Andor nemám.

Ex - kde jsi říkal, že se tam dá nějak rozumně (tj. zadarmo) zaparkovat?

16.2.2013 15:13:08 | Upraveno autorem (porovnej)

zitrek
Tygr: pokud budeme hrat do dele jak 7mi hodin, tak kdyz zaparkujes na namesti, jak je to parkoviste s tou zavorou. tak po 7. hodine se zavora zvedne a odjizdejici auta uz neplati nic aby se jim zavora zvedla. Pri prijezdu normalne vezmes listek a po odjezdu ho nikam nemusis davat, jinak dalsi parkovaci mista jsou treba u gymplu zdarma ale jinak je to na nic s tim parkovanim...

16.2.2013 20:59:52

zítřek čas
A zítra tedy tak v těch 14:00?

Ex: nj, já bych asi chtěl jet domů nějak kolem šesté nebo tak... no uvidím.

16.2.2013 21:32:29

ok
ve 4 by mel dorazit znamej s nami zahrat takze budeme 4 a ja ale v 6 asi taky budu muset :/

16.2.2013 21:52:45

Ex1077
Tam byl kousek za nam. cestou na Nymburk "ruzovej slon" a nejaka samoska - u toho bylo parkoviste. Tam se neda? JInak se pak davalo stat v ulici soubezne s touto (a casti namesti - ke kolonade. Ale je to X let zpet takze prosim o potvrzeni...
Jo ted jsem koukal do mapy - ulice Na Valech a STudentska...

17.2.2013 00:33:13

block
u ruzovyho slona jsou ted chlapy co chteji pri odjezdu 20kc/h a ta soubezna ulice, tak tam se da zaparkovat, ale je tam ted zakaz pro ty co tam parkuji jen tak.. ja tam obcas parkuju, ale misto se tam blbe hleda, nejlepsi je ten gympl to je tam hned u slona a je to ta ulice studentska jak jsi tu psal, tam je rada aut, ale misto tam vetsinou je.

Edit: v pripade nouze o parkovani je tam pak ulice co se staci, jmenuje se Na kopečku a tam v rade vozidel je vetsinou take misto

17.2.2013 10:36:15 | Upraveno autorem (porovnej)

neděle
Robkin mě poprosil, abych sem dal, že v neděli s tím počítá.
Takže pokud byste chtěl někdo hrát, tak napište, že se zúčastníte a případně jakou hru navrhujete :o)

22.2.2013 10:02:36

24-2 Ne
No ja mel tenhle tyden problemy s nohou, tak jsem myslel, ze nedorazim. Ale nakonec se to tak zlepsilo, ze bych asi jel.
Vubec nikdo tu nezminil cas. S jakym jste Ty a robkin poocitali? Jako minulou nedeli?

Hry: Mnooo mne by zajimala Hra o truny 2edit, Gobliny s.r.o asi nemate na vyzkouseni, ze? A bavi vas Galaxy trucker - jeste jsem to nehral. Jinak Tygruv Ludvik XIV vypadal zajimave, jen se bojim zda tolik drobnych kosticek je dobre do cajovny (ale to mozna plati i o Trunech)
Taky jde o to kolik nas bude...

23.2.2013 11:49:57 | Upraveno autorem (porovnej)

neděle
Já asi nakonec nedorazím, vzhledem k tomu, jak to vypadá na silnicích.

Jinak čas jsem myslel tak ve dvě jako minule.

23.2.2013 12:51:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Duna: Impérium – Luxusní sada vylepšení
Duna: Impérium – Luxusní sada vylepšení
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas