Stolní hry a wargaming v Poděbradech

Ahoj, stěhuji se do Poděbrad a rád bych zde našel spoluhráče na zábavu z nejmilejších, stolní hry. Hraju ledasco, několik her i vlastním (Osadníci, Carcassone, Pandemic, Arena, Citadela, Risk ...), včetně strategických her s miniaturami (Warzone, LOTR, Dystopian wars, figurky mám i na Infinity a Warhemmer 40 000).
26.8.2012 13:11:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Hrani
Ahoj, uz se zname z hrani v Koline, ale jsem z Podebrad. Do Kolina jen dojizdim bud na ty pravidelne patky nebo na konkretne domluvene hry.
Samozrejme si rad zahraji primo v Podebradech, a pokud se treba najde jeste nekdo dalsi tak tim lepe. Popr. mohu i nabidnout prostor na hrani a svoji sbirku her (viz. seznam zde na zatrolenkach).

26.8.2012 21:26:50

Hraní
Ahoj, již delší dobu bych si rád zahrál cokoliv fantasy. Společně s kamarády jsme déle než 15 let hráli Dračí Doupě, ale před půl rokem jsme skončili. Zůstali jsme jen 2 stateční, ale na další hraní nám to přišlo málo (lákalo nás taky zkusit Dračí doupě 2, ale nepodařilo se nám sehnat lidi). Vypadá to tedy jen na hraní stolních her s podobnou tématikou. Chtěl bych vyzkoušet např. Arkham, Mage Knight, Pána Prstenů nebo Talisman, možná by se přidal i kolega. Mohu jak Poděbrady, tak Kolín...

27.8.2012 00:50:46

Mitogar
Arkham mam (z vychovnych duvodu a kvuli moznym rozsirenim anglicky). Jiste se najdou i jine zajimave hry (vetsinou mam spise eurovky). Mozna pro prvni seznameni nebude od veci, kdyz dorazis do Kolina na pravidelne "prvni patky v mesici" - viz. thread ohledne hrani v Koline. Taky doporucuju vyplnit sbirku her tady na zatrolenkach at vime cim se muzeme zabavit. To by ostatne mohl udelat i Mech :-)

27.8.2012 23:10:54

Hry
Robkin: Jo, to bych mohl :) Není náhodou v Poděbradech nějaký oficiální klub nebo herna. Nic takového jsem nenašel.
Mitogar: Osobně mám Proroctví (vlastní výroba, ale myslím, že slušná ;) ), které mi příjde lepší než Talisman. A ve třech už by šlo v pohodě hrát. Jinak Talisman mám možnost půjčit taky.
Přiznám se, že do dračáku už bych asi nešel, poznal jsem už lepší systémy. Ale nějakou hru na hrdiny, no, minimálně zkusit by se to mohlo.

13.9.2012 15:30:38

Hry
Bohuzel o zadne herne nevim, mj. take proto jezdim do Kolina (coz jsem udelal moc dobre). V DDM je akorat krouzek pro deti 8-13 let a pak Magic The Gathering, ale taky v podstate "pro deti". Asi budeme muset neco zalozit :)

O to, ze by nebylo co hrat strach nemam. Mitogar vypada ze ma taky peknou sbirku. Hlavne se to ale chce domluvit na nejakem terminu a taky miste. Znalec mistnich hospod tedy taky nejsem, ale muzeme zkusit cajovnu na namesti nebo jestli mate nekdo nejaky jiny tip? A nebo proste u nekoho (treba u mne) doma. Klidne nekdy ve vsedni den vecer.

13.9.2012 16:14:41

Mech a robkin
Tak jsem ještě v místě svého bydliště rozhodil info, jestli by někdo nechtěl hrát deskovky a zdá se, že jsme 3 hráči (počítáno zatím bez Vás :). Plánujeme dle časových možností hraní tak 1x týdně. Pro nás jsou ideální večerní pátky nebo neděle. Místo ke hraní máme kousek od Poděbrad v Pátku, v hospůdce na fotbalovém hřišti. Je zde oddělená místnost (kabina hostů) vhodná na hraní, občerstvení zajištěno...
Chci jen upozornit, že jsme v hraní začátečníci a uvedené hry v mém seznamu jsme v drtivé většině zatím nehráli, ale budeme je postupně všechny zkoušet. Pokud by jste měl někdo zájem se k nám přidat, tak dejte případně vědět...

13.9.2012 20:09:28

Hrani v Pátku
Hospůdka: Jen jestli tam není moc nahuleno a taky jak mají otevírací dobu. :)

Každopádně se rád přidám. Plánujete tedy někdy v brzké době něco? Třeba tuto neděli večer? Rád bych zkusil toho MageKnighta (hrál jsem 1x, takže pravidla jakž takž znám) nebo klidně i něco jednoduššího (záleží kolik bude času na hraní).

14.9.2012 12:47:08

hraní
Do Poděbrad to taky mám celkem kousek, takže bych se občas mohl zastavit :o)

17.9.2012 15:34:40

to Mitogar
Fando koukám že zas budeme muset něco zahrát :) Jinak jsem kouknul na tvou sbírku a nestačím se divit :)

17.9.2012 15:38:01

BTW
Nevím zda budu stíhat jezdit do Poděbrad když kolikrát nemám ani čas zajít v Kolíně :) A s Robem jsme se už před rokem domlouvali že přijedem k nim a nebo oni k nám ale nějak se zatím nepovedlo :)

17.9.2012 15:41:47

Edwin, Tygr
No chtěl jsem napsat "určitě se domluvíme" ale to je tak trochu pořád jako bychom říkali "nikdy". Takže to chce přistoupit od slov k činům a skutečně si něco zahrát :) Co třeba tento týden (pátek nebo víkend)?

17.9.2012 16:16:06

robkin
Víkend budu mít tentokrát poněkud nabitý výměnou plotu, takže bych mohl spíš ten pátek večer. Řekněme tak cca od 19.
V Poděbradech nebo v Kolíně, to je mi asi celkem jedno :o)

18.9.2012 11:38:46

patek
Tak zatím se nikdo jiný neozval. Já bych to na tu 19 hodinu taky měl stíhat. Tak se můžeme sejít třeba u nás doma v Poděbradech a zahrát nějakou "eurovku", kterou by s námi kolíňáci nehráli :) Jinak Katka a případně i Jitka by taky hrály, takže lidi budou.

19.9.2012 16:20:55

patek
Což o to, já bych také rád zahrál,ale mě by se hodilo spíš nedělní odpoledne,resp. podvečer :)
Jinak já proti Eurovkám nic nemám ani jiné v podstatě nemám..

20.9.2012 15:18:06

robkin a Edwin
robkin: Máme rezervovanou místnost, která jinak slouží jako kabina hostů při fotbalových zápasech, takže tu není zakouřeno. Otvírací doba je s odchodem posledních hostů, často jsme s hostinským hráli karty až do rána. Zatím to vidíme na hraní toho Talismanu 4.edice, přece jen již máme zkušenosti z hraní již starší počeštěné 2.edice. Jak jsem již řekl, ostatní hry uvedené v mém seznamu jsme ještě nehráli, musím poladit pravidla, většinou to budu já, kdo je bude předkládat ostatním (proto si zatím na Mageknighta netroufám). S tím, jak jsme dlouhou dobu hráli Dračí Doupě, chci hrát spíše deskové hry s fantasy tématikou jako právě zmiňovaný Talisman, dále třeba Arkham Horror nebo Fury of Dracula (kompletuji český překlad karet). Láká mě do budoucna vyzkoušet třeba i Civilizace.
Z Euro her mě zaujalo Údolí králů a Pandemic, zatím jsem zcela nedotčen např. Osadníky z Katanu nebo Carcassone.
Čeká nás teprve první setkání, tak jsem zvědavý na reakce ostatních hráčů...

Edwin: Moje nabídka na hraní stále platí. Pro nás jsou zatím ideální večerní pátky a neděle, plánujeme hrát na fotbalovém hřišti v Pátku...

20.9.2012 20:54:42

Mitogar
A kdy mate to prvni setkani?

20.9.2012 22:07:43

Mitogar
Tak pokud chceš, většinu těch her (Arkham, Dracula, atd.) mám a pravidla ovládám :o)

21.9.2012 08:57:30

pardubicaci
helejte vydrzte na jare jedu do lazni tak aspon bude co delat ...

5.10.2012 17:58:51

Pardubicaci vs. Podebradaci
Hvar: Jsi si jisty ze si nepletes Podebrady a Pardubice (tak jako mnoho jinych lidi vc. mne kdysi nez jsem se sem prestehoval)? :-) I kdyz ty lazne by spise napovidaly na Podebrady, takze v topicu jsi dobre :)

5.10.2012 23:55:49 | Upraveno autorem (porovnej)

uf
no jó topic dobře, ale asi jsem myslel na perník (ten k jídlu)

9.10.2012 18:43:56

Ty joooo
Moc se omlouvám všem zúčastněným, že jsem založil tuto diskusi a pak sem dlouho nepřišel, ale už jsem problémy celkem pořešil a jsem připraven si zahrát v PODĚBRADECH. Takže ještě jednou prosím, kdo by opravdu zahrál v PODĚBRADECH? Migotar a Robkin se zdají nadějní. Nebo už se něco odehrálo? Podle příspěvků hádám na zamrznutí tématu.

3.12.2012 00:14:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Mech
No, parkrat jsme se v Podebradech sesli s Tygrem (coz je napul kolinak). Mitogar se uz neozval, k zadnemu hrani nedoslo, a ani nevim jestli neco chodi hrat. Kazdopadne ja si urcite rad neco zahraju.

3.12.2012 10:12:56

Poděbrady
Teď se mi kdosi ozval, že má ještě tak jednoho, dva lidi, takže parta by byla. Tenhle týden ne, ale ten příští bych se klidně někde sešel a něco zahrál.

3.12.2012 20:14:26

Podebrady
ja bych mohl prakticky kdykoli ale moji kamaradi nevim jak budou moci casove to bych jim rekl az by byl presnejsi termin... a co misto? dost lidi hrajou v cajovne na namesti :)

3.12.2012 20:57:13

Hrani
Super, takze zkuste prosim navrhnout nejaky termin (nebo terminy). Cajovna je urcite moznost (nikdy jsem tam ale nebyl).

4.12.2012 11:11:52

Vybíráme z Bazaru

Příval Temnoty 1/2 - samostatná kampaň (EN/FR)
Příval Temnoty 1/2 - samostatná kampaň (EN/FR)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas