Zvířátka pana Holmese

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Zvířátka pana Holmese - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Zvířátka, Novověk
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
IELLO
Lucrum Games
Autoři: Clémentine Beauvais
Dave Neale
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Nadělil jsem dětem 11 a 9 let pod stromeček. Máme za sebou dva scénáře, jeden výukový - ten jsme lehce zvládli, a první ostrý - tam jsme šli správně po stopách, ale na konci jsme těsně neuspěli. Hra má jednoduchá pravidla, originální herní systém a poctivé zpracování s pěknou grafikou. Zatím se nám moc líbí.

3.1.2023 09:25:08

Mam 2 holky 10let. Za sebou vyuku a 3 scenare. Vse jsme zatim dali i kdyz ten posledni s odrenyma usima a za me pecka. Holky samy chodi kdyz uz si znovu zahrajem. Texty legracne napsane a kdyz clovek prida krapet toho role playingu je to opravdu zabava.

..DeskoHerky Teplice..

3.1.2023 10:10:58

Já mám za sebou jen kousek. Ale zatím mi to přijde jako fajn pohodová hra. Není to až tak o hratelnosti, ale spíš o tom příběhu, který je ale hezky napsaný. (a to říkám jako velký odpůrce překladů, že tento se fakt povedl) Dalo by se říct, že je to spíš gamebook na kartičkách, než deskovka. Mechanismy mi to hodně připomíná Cantaloop (jen lokace nejsou na stránkách knihy, ale na kartách, ale jinak je to stejný koncept)

20.1.2023 10:27:09 | Upraveno autorem (porovnej)

ahoj, hru jsme dostali jako “zajíce”. poprvé jsme vytáhli dneska a naprosté nadšení. Už jsme odehráli 0+2scénáře, dcera (7 let) dělala zapisovatelku a vymýšlela, kam bychom mohli jít

krásná práce kluci, tohle se vám opravdu povedlo a díky za zajíce

8.5.2023 20:08:49

Akorát to není moc hra. Včera jsem to zkusil s dcerkou 12 let. Na krabici píšou 1-4 hráči, ale je to v podstatě jedno. Supluje to čtení pohádky před spaním a sezení u toho u stolu mi tu přijde spíše jako překážka… To už mi přijde víc deskovka Robin Hood, kterého mi to malinko připomíná.

---------------------------------------------------------------
překladatel deskovek na volné noze a ZOD club member

7.3.2024 11:46:58

To já mám ze hry veskrze pozitivní dojmy. Mladší to skvěle zabaví, případně nehráči se chytli. A já jako dospělý - proč ne. Naprosto v pohodě, Rexům za tento kousek děkuji, bylo to super! A to asi jediné hry se zvířaty co hraju je Root :D

7.3.2024 18:40:12

Vybíráme z Bazaru

Praga Caput Regni česky prodej
Praga Caput Regni česky prodej
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas