Ztracený ostrov Arnak

xxxxxxxxxo hodnoceno 445x (Seznam vlastníků)

Ztracený ostrov Arnak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michaela „Mín“ Štachová
Michal „Elwen“ Štach
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2. rozšíření

Nemáte někdo nějaké uniklé info o 2. rozšíření?

Ví se jen, že bude ukázáno na Essenu a že velikost krabice bude stejná, jako u první expanze. 

3.10.2022 14:10:21

To teď od tebe slyším poprvé, jsem mile překvapen. Ale pořádně jsem neodehrál ještě ani to první (všechny postavy), což na to, jak mám hru rád, je trochu ostuda.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

3.10.2022 17:23:08

Není se čemu divit, prý se prodalo 250 000 krabic základu, to je megaúspěch. A expanze se taky prodává výborně, takže by byli blázni, kdyby do toho dál nešlapali. 

Ocenil bych jak herní obsah, tak nějaké figurky archeologů.

3.10.2022 19:10:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to by bylo naprosto famózní. A o to více, že se jim to podařilo takto utajit. Každopádně u nás je to hra v první pětce, dokonce možná i na bedně, takže pokud by vyšlo rozšíření, tak budu jenom nadšený. 

3.10.2022 21:36:14

Nějaké info je:) Budou dvě nové postavy, nějaký mechanik a novinář a dále bude kooperativní kampaň.

1.3.2023 13:00:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak druhé rozšíření je ofiko ohlášené od CGE - The Missing Expedition - Profesor Kutil se ztratil a teď musíte sledovat stopu a najít pohřešovanou expedici. Jste dost odvážní na to, abyste prohledali džungli, sbírali užitečné věci a čelili neviditelným nepřátelům? Přemýšlejte pečlivě. Pokud se ale ocitnete, že se vydáte na tuto tajemnou cestu, čeká vás zcela nové a vzrušující dobrodružství. Anglicky vyjde Q3 2023. Snad se dočkáme i češtiny…

21.3.2023 23:08:39

Nebyl profesor Kutil už nějaký solo scénář nebo automa nabo tak nějak?

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

21.3.2023 23:16:04

@Havelock Sölo kampaň

21.3.2023 23:31:21

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=Vy_lPbIB83Q

22.3.2023 06:56:47

Vyzerá to viac než dobre :). To chcú každým rozšírením vylepšiť už tak dobrú hru, a posunúť ju o ďaľší level? Klobúk dole pred Mín & Elwen ;)

22.3.2023 08:20:48

Kampaň vypadá moc pěkně. Neznám první rozšíření, takže těžko soudit ohledně nových vůdců výpravy. Žurnalista má zajímavé mechaniky publikování článků, které mu dávají efekty a může díky tomu i využít získané idoly bez obětování VB.

Příběh kampaně mi přijde také poutavý. Otázka je, nakolik to bude zajímavé hrát znovu se znalostí zápletky. Ale zase je možnost si zvyšovat obtížnost a zkoušet projít kampaň s jinými vůdci expedice.

Na to, jaké je to euro, tak to má šťávu. Pěkná atmosféra.

Nakonec si tu hru budu muset pořídit, zdá se mi. :)

//testováno minulý víkend

22.3.2023 10:07:16

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas