Zóna: Tajemství Černobylu

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Zóna: Tajemství Černobylu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost, Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Krzysztof Głośnicki
Maciej Drewing
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Home Rules

Často čtu v diskuzích jak tahle hra potřebuje home rules, nebo jiné úpravy pro zlepšení zážitku vzhledem k tomu jak jsou některé mechaniky kostrbaté, nebo že i lidi již nějaké svoje vlastní pravidla mají a otázka zní. Máte nějaké povedené a ověřené úpravy pravidel, které vylepší zážitek? (Coop mód mám již vyzkoušený). 

 

 

23.5.2021 19:36:48

Hru mám celkem nahranou, ale nezdá se mi, že by bylo třeba upravovat pravidla. Mám jen jednu úpravu v Bunkrech. Dle pravidel bys měl nejdřív vykonat “akci lokace” a až pak můžeš provést Táboření. Je tam jeden bunkr, který umožňuje za 800 rublů vyléčit 1 slabost. Nicméně peníze většinou získáš až za prodej vybavení/veteše/trofejí v rámci akce “Táboření”, která by správně měla být hrána až poté. Tématicky nám to přijde lepší hrát to v libovolném pořadí. Tedy nejdřív se utábořím, prodám co nepotřebuju a za 800 si odstraním 1 slabost (akce lokace). Myslím, že i autor na BGG psal, že to není nic proti ničemu :-)

24.5.2021 15:47:32

@zdenda-foto jo jo osobně taky nemám potřebu nic extra měnit ale možná to bude tí, že hrajeme jen ve 2 lidech. Ve 4 se ta hra musí neskutečně táhnout. :) Spíš mě právě zájimalo jak lidi o těch home rules často píšou ale nikdy nenapíšou co teda vymysleli. :D 

31.5.2021 22:53:50

Vybíráme z Bazaru

Magic: Portal basic lands
Magic: Portal basic lands
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 58 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas