Zombie Teenz Evoluce

xxxxxxxxxo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Zombie Teenz Evoluce - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Annick Lobet
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obálka A – timing (spoiler inside)

Ahoj, 

právě jsme otevřeli obálku A. Zároveň jsme před třetí obálkou, máme tedy otevřenu 1 a 2. Obsah obálky A nám ale není moc jasný, resp. já si nejsem jistý, jestli jsme neotevřeli obálku A moc brzo, protože… 

! SPOILER

  1. V obálce je pokračování komiksu 15 a 16, my jsme zatím u 3 a 4 (obálka 2)
  2. V obálce A je pravidlo R-7 (nemáme ještě ani R 4, 5, 6), které obsahuje mj. text: „Pokud máte kartu schopnosti, musíte v každém tahu hodit oběma kostkami a nejprve vyhodnotit černou, až poté bílou“. Při rozbalení hry bylo zřejmé, že v průběhu odhalování obálek dojde na polepy černé kostky, my jsme ale zatím ve fázi, kdy máme černou kostku prázdnou…
  3. R-7 zmiňuje, že je možné hrát s novým hrdinou namísto starého, ale figurku nového (zatím) nikde nemáme.
  4. Z plánu postupu na zadní straně se zdá, že linie MISE a linie POSTUPU jsou na sobě nezávislé, ale z obsahu obálky A to tak nevypadá.

O chybném překladu textu Výzvy v obálce A vím, nicméně mi to nijak neusnadňuje (ne)pochopení pravidel :)

Shrnutí: Otevřeli jsme obálu A moc brzy? (vše svědčí pro to, že ano). Kdy je tedy čas na A (B, C, D), po obálce č. 10?

Díky, T. 

30.12.2022 13:47:08

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Dawn of the Zeds (Second edition)
Dawn of the Zeds (Second edition)
Akt. cena: 1899 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas