Zombicide: Živí nebo nemrtví

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Živí nebo nemrtví - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Divoký západ, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ahoj,

už delší dobu vím, že má vyjít Zombicide z prostřední divokého západu, ale konečně dneska jsem se dostala k tomu to pořádně prozkoumat a jenom z těch obrázků jsem nadšená. I na BGG jsem koukala, že to má fakt slušné hodnocení a rozhodně jsem se neměla koukat na to, kolik dodatků a rozšíření k tomu je. :D
Už jste hru někdo hrál? Jak se vám líbila? Jsou tam rozdíly oproti Hordě nebo Moru? plusy, mínusy. Beru vše.
Moc díky a hraní zdar. :)

24.2.2023 09:32:21

Ahoj,

mám ji celkem dlouho, takže třeba 20 her za sebou. Role role jsou příjemné a hru zpestřují. Bohužel ve spoustě misí nemohou konkrétní postavy hrát. Mise jsou celkem slabé a zatím vyšla jen 1 dodatečná, ale to se může změnit. Obecně variabilita se snížila proti 2nd edition o dost. Míň Abominací a typů figurek. Na druhou stranu 2nd ed. byla absurdně jednoduchá. Zde se rodí mnohem víc potvor a obtížnost je tu a tam opravdu slušná a rozhodně zábavnější. Měl jsem i KS box a pár doplňků, ale přišlo mi to zbytečné, tak to šlo pryč. Nechávám si kampaňový steampunk, ale zatím na něj nebyl čas.

 

Nicméně hra baví a funguje a to je asi hlavní. 

24.2.2023 10:06:46

Vybíráme z Bazaru

Dobble
Dobble
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas