Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad rozšíření


Nevíte, zda BlackFire bude překládat i rozšíření No rest for the wicked a Friends and foes?
6.5.2018 07:48:46

Abe

Ne v roce 2018
Sice je tohle otázka spíš pro Michala, dovolím si ji zodpovědět, protože mám shodou okolností u sebe termíny CMON, které chceme vydat (Wulfsburg - předběžně konec 07/18, Green Horde - předběžně konec 10/18). V obou případech se jedná o předbězné termíny a může ještě dojít k posunutí. Mám obavu, že v případě rozšíření k Green Horde sáhneme jen po jednom z miňovaných rozšíření, byť se mi libí obě dvě. Osobně bych dával přednost Friends and foes, protože víc hrdinů = víc zábavy. Kterému rozšíření by jsi dal přednost ty, pokud by jsi si musel vybrat? Dík


Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

6.5.2018 09:21:22

Abe

Pokud by se mělo jednat o překlad pouze jednoho z rozšíření, tak určitě zmiňované Friends and foes, protože obsahuje dle mě více textu ve formě nových scénářů, pravidel pro "psí kamarády" (či jak to nazvat jinak), karet vybavení, schopností postav atd.
O No rest for the wicked bych samozřejmě měl zájem taktéž v češtině, ale myslím si že spawnovací kartičky pochopí každý v jakémkoli jazyce a nějaké ty doplňkové informace ke schopnostem nového typu zombií taktéž.
Každopádně ti děkuji za tak rychlou a z půli uspokojující odpověď.

6.5.2018 09:34:56

Abe

Ahoj, chtěl bych se znovu přeptat na překlad zmiňovaných rozšíření, zda jste došli k nějakému pevnému rozhodnutí. Již se v obchodech totiž objevují anglické verze, tak jestli objednat nebo počkat na českou. A zda tedy budete překládat pouze jedno nebo obě nebo dokonce nastala změna a nebude ani jedno v CZ?

31.7.2018 17:37:08

Vybíráme z Bazaru

Rajas of the Ganges (nové)
Rajas of the Ganges (nové)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas