Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla za jedničku 1*

Ahoj rozehrání této hry mám před sebou. Černý mor jsem si pořídil až teď, tak jsem v této hře zelenáč.
Ale chtěl bych BF poděkovat za perfektně udělaná pravidla. Vím, že ta hra není nijak náročná a možná, že tu založím i nějakou otázku. ) Koncept s jakým jsou pravidla psaná je dle mého fakt hodně dobrý a přehledný. Hromada příkladů tahů a obrázků a to je pro mě určitě nejlépe zpracovaný návod co jsem doposud četl. Tak že pro BF a všechny, kteří se zasloužili o povedený překlad velká pochvala a ať to je toto dobrý příklad pro ostatní vydavatele.

14.4.2021 16:40:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak BF mají pouze překlad. Návod dělal CMON. Ty příklady jsou jejich. Ale ano, pravidla k Zombicide jsou dobrá.

14.4.2021 19:08:23

ony-flyboy- a co má BF společného se strukturou pravidel?
Oni pouze dělali překlad,který už tu dávno předtím byl ke stažení od Mata,proč nepochválíš i jeho práci?

P.S. Karta pochodně je stále s chybou?

14.4.2021 19:42:46 | Upraveno autorem (porovnej)

BF to jenom přeložili to je mi jasný ale přeložili a o tom to je!
Taky to lokalizované být nemuselo a za to jim děkuji.
I překlad se dá podělat a tady se to nestalo. Grafika a koncept je a to chápu zásluhou CMON.
Pro doplnění .)

14.4.2021 20:07:37

Bastacka

Jestli se Mat podílel nebo začal jako první na povedeném překladu, tak samozřejmě jemu klobouk dolu.
To jsem nevěděl. A BF za ten PODSTATNÝ zbytek.
OK?

14.4.2021 21:07:51

ony-flyboy- abys mě špatně nepochopil,Mata dělal překlad KS edice,ještě před oznámením cz edice,v roce 2016.S bf to nemělo nic společného.


14.4.2021 21:25:38

Bastacka: Jaká je chyba na kartě pochodně?

15.4.2021 23:17:28

Kubak- no za jednu akci máš položit dračí žluč , a za jednu akci ,pokud máš pochodeň máš vybrat dračí žluč a zapalit ji.

V cz edici je na kartě pochodeň-proveďte akci,odhoďte pochodeň z ruky a umístěte žeton dračí žluč v dosahu 0-1. Tím vytvoříte dračí oheň.
Na str.35 cz pravidel si odporuje zobrazená katra pochodně s pravidly.

15.4.2021 23:28:35

Dík.

16.4.2021 21:18:47

Zombicide si mě získala celkem okamžitě, přestože je škoda slabší kampaně, pár věci mohlo být prostě zajímavějších, ale samotný základ je super, hrozně mě to baví, obecně mám rád hry, kdy pravidla pochopíš okamžitě a zbytek je na taktice, jak hraješ a tak trochu doufám, že po westernu, co teď profrčel na KS, se zase objeví něco, co využiju pro fantasy variantu :)

18.4.2021 00:50:13


Vzpomeň si na to až dostaneš chuť kupovat rozšíření :)

18.4.2021 10:27:56

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne karetní hra, nová ve fólii
Bloodborne karetní hra, nová ve fólii
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas