Zombicide: Black Plague – Hero Box 1

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Black Plague – Hero Box 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Zombicide: Černý mor
Zombicide: Zelená horda
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PL verze Hero box 1

Ahoj, obsahuje PL verze i angličtinu včetně ID karet nebo je to jen na pravidla?

1.11.2022 14:38:52

@xDante1986  Ahoj. Odpověď je na zadní straně krabice Hero Box 1. Tedy, každá uvedená mutace má své karty v daném jazyce. Ostatně, jako u všech obdobných rozšíření od CMON.

https://www.amazon.com/Zombicide-Black-Plague-Hero-Board/dp/B01DMZR3HM

1.11.2022 14:53:06

@DaftPunk Ahoj, díky moc. Já právě kontaktoval i shop a nebyli mi schopní odpovědět. 

1.11.2022 15:10:05

Jsou v tom karty všech jazykových mutací uvedených na krabici. Vtipný je, že se to aktuálně draží na bazaru za 1200+, ale v obchodech se to prodává za pětikilo, mě to hlava nebere

1.11.2022 15:44:12

Nemá, nebo nebude někdo dělat překlad schopností těchto hrdinů?

1.11.2022 18:54:10

Až mi to někdy s předobjednávkou dorazí, tak to klidně přeložím. Jen nevím, kdy bych zpracoval grafiku…

1.11.2022 18:59:57

Taky mě to pobavilo jak se to draží a na MK to mají za pakatel, taky sem uvažoval, ale mám už tolik hrdinů, že je fakt nepotřebuju :) mají i vrány, NPC, bossy, dlouho jsem váhal na kosťíkama a zaváhal, ti už zas nejsou, hodili by se mi do jiné hry, ale tak ušetřím :) A angličtina tam je u těchto boxů všech, pouze u základní hry je vždy jen jeden jazyk.

1.11.2022 19:28:31

Tak zase ne každý chce mít doma Mordercze Kruki :)

 

A podle BGG polská verze neobsahuje anglické karty.

1.11.2022 20:34:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám polské No rest for wicked, a tam to zas tolik nevadí. Nejsou tam žádní hrdinové a spawn karty mají obrázky.

Na MK jsem objednal právě Crowz a Hero box. Překlady mám udělané i pro dva Guest boxy, nejsou to žádné grafické orgie, ale funguje.

Teď jsem našel překlad pro tohle pod Základní hrou!

2.11.2022 07:52:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Některé hůř dostupné expanze, ale s angličtinou jsem kupoval tady: https://www.agorajeux.com/fr/178-extensions-zombicide-black-plague

Kolem 25 euro za menší krabice, v akci i za 20 a méně. Co není skladem časem doplňují.

Aktuálně už tam je předprodej po dlouhé době nového rozšíření pro Zombicide Black plague, jde o tři malé krabice THUNDERCATS, tak mám dilema jestli za to ještě utratit.

Mám s nimi dobrou zkušenost, obvykle to přišlo do 3 dnů do domu (cesta do ČR do druhého dne, ale u nás jsme brzdy, tak po ČR 2 dny :-)

2.11.2022 13:36:53

Vybíráme z Bazaru

Warehouse 51
Warehouse 51
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas