Zelená planeta

xxxxxxxxxo hodnoceno 93x (Seznam vlastníků)

Zelená planeta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost, Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Maxime Tardif
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Missprint K048 Chudá půda ?

Ahoj, karta krajiny K048 dává 3body za každou kartu s bodovou hodnotou 3- ( včetně startovních ). Připadalo nám to jako extrémně nevybalancovaná karta protože její cena je 5 a jiné karty které dávají relativně dost bodů ( ale žádná tolik co tato ) stojí kolem 10. V pravidlech tato karta figuruje v příkladu závěrečného bodování a hráč za ní dostane 13 bodů za 13 karet (tj. 1VB za kartu) takže myslím že u ní řádil tiskařský šotek.

8.6.2023 18:30:18

Ma tam byt bodova hodnota 1, nahradni karta je k dispozici a ja hsem ji dostal automaticky k objednavce, zkus se poptat v nejake specialce nebo rovnou u mindoku

8.6.2023 19:08:58

Tak diky za info , taky jsem přemýšlel proč jsou tu dvě (skoro stejné) karty.

 

9.6.2023 09:44:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Přesně tak, bohužel se do hry vloudil tiskařský šotek. Všichni ale, co mají hru skrze speciálky, by měli k objednávce automaticky dostat i opravenou kartu. Starou pak ze hry vyřaďte.

https://mindok.cz/aktuality/zelena-planeta-je-v-prodeji-nezapomente-si-vymenit-kartu/

_________
Vláďa z Mindoku

9.6.2023 09:54:26

Ahoj díky za info.

Opravená karta je mezi promo kartami jako jsou ty měsíce a extra startovní karty nebo ještě někde jinde?

9.6.2023 11:09:04

@Beetlejuice Opravená karta je dodávána samostatně, je ale možné, že ji obchody dali do balíčku s promo kartami :) Určitě ji ale nelze přehlédnout, promo karty jsou všechny fialové.

_________
Vláďa z Mindoku

9.6.2023 12:31:26

Právě rozbaluji a mohu potvrdit, že jsem měl opravenou kartu přibalenou v promo balíčku (svět her). Byl tam i papírek s informací, že se ta chybná má touto kartou nahradit.

9.6.2023 15:56:46

Inak aj vy mate tu opravenu kartu vacsiu ako ostatne? Nepatrne mi trci z balicka kariet, tak som ju porovnal s ostatnymi a vazne je o nieco vacsia.

25.7.2023 16:47:44

Vybíráme z Bazaru

Scythe Promo karty 1, 2, 3 ENG
Scythe Promo karty 1, 2, 3 ENG
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 14 hodin

Offcanvas