Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 211x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound- česká verze doručení

Ahoj. Nejsem z toho GF koc moudrej a nemám s tím zkušenosti. 
becknul jsem deluxe verzi czech. Kdy můžu očekávat doručení? Díky

15.5.2023 19:03:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Spíš jde asi jen o načasování, kdy si GOB nedalo v podstatě žádný čas navíc, kdyby nastaly nějaké problémy.
Které samozřejmě nastaly, proto museli měnit způsob odesílání.
Podle mě mají tak 14 dní skluz s KS verzema. Tedy pokud nezačali od půlky týdne makat na 3 směny aby dohnali ztrátu z předchozích dní.
A palety s verzema pro lokální distributory podle mě odeslali jako první.

21.9.2023 14:25:10

@LurDaeron Jde o princip. Od nás už peníze mají, takže jsme jim ukradení a raději upřednostní dodání kopií do obchodů k dalšímu výdělku před splněním závazků backerům, kteří jim vydání hry před dvěma roky umožnili. Tohle je jednoduše sprostý.

21.9.2023 16:21:19 | Upraveno autorem (porovnej)

@LurDaeron jde o princip, ta hra měla být původně doručována 06/22, mají rok a čtvrt zpoždění a dorazí to dřív do retailu než backerům, je to urážka. I kdyby to šlo do obchodu o týden později, tak ať, ale prostě to gesto, že to dostanou dříve lidé, kteří je podpořili,je pro mě důležité 

21.9.2023 16:51:33

Nemam tedy paru jak jim to z vyroby na sklad prijde zabaleny, ale asi je snazsi zabalit pro BF 5 palet retail baleni a odeslat nez balit kazdemu podporovateli vse co mel objednane. Budme radi, ze se to hnulo a ze uz se rozesilaji. Taky snad vse dorazi v poradku a bez chybejicich komponentu hry.

Preji jinak vsem krasny herni zazitek z teto hry 

21.9.2023 17:17:43

Tak dnes mi prisiel mail ze hru odovzdali DHL dali aj sledovacie cislo tak na buduci tyzden by mohol byt zaklinac doma kusok od Nitry. 😉 ALL IN BIGBOX

22.9.2023 09:28:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Věc se má tak, že zásilky pro backery si řeší Go on Board pro vlastní ose. Musejí to někde přerozdělit a rozeslat, což je v případě koncových zákazníků s různou skladbou objednávek logistický oříšek.
Naše retail zásilka vyrážela z Číny o něco později a šla přímo z továrny na náš sklad, ale ten časový rozdíl prostě nebyl dostatečný. Já jsem se osobně 4x Go on Board ptal, jak chtějí stanovit release retail verzí, aby nedošlo k podobné situaci. Mohli jsme klidně měsíc na zboží sedět a čekat, až to všichni dostanete. Ale vůbec to neřešili. I tak máte ještě další týden náskok, protože náš release jsme stanovili na 29.9.
Pro budoucí projekty by mělo platit, že KS zásilka odejde z Číny 6 týdnů před retail zásilkami. To už snad bude dostatečný náskok. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

22.9.2023 09:38:30

Představte si, že řešíte rozeslání 12.000+ zásilek do různých zemí v různých jazykových mutacích v různém složení, hmotnostech po vlastí ose. Do toho jede retail do x zemí v různých jazykových mutacích. Představte si, že z každé té země stejně jako BF se jich zeptají, kdy to chtějí poslat do obchodu a souběžně s tím jim naskakují nové problémy při doručování po vlastní ose. Pokud při tom množství nejsou schopni odhadnout, dokdy to dorazí všem backerům, tak nejsou schopni ani distributorovi říct jako dlouho ty hry mají podržet než je naskladní na krám. 

Osobně nemám tik v oku z toho, když mi ks hra přijde o pár týdnů později než retail verze dorazí do krámu. Důvod k naštvání je, když hra stojí v retailu míň než v kampani, nebo když to za vaše peníze pošlou do obchodu a vám začnou odesílat s mnohaměsíčním zpožděním. 

K zamyšlení je pokud to skutečně odesílají tempem 130ks/den. Tam evidentně neříkají pravdu, nikdo se tímhle nebude dobrovolně bavit kvartál.

22.9.2023 10:07:21

Tak že to bude poměrně velká logistická operace je jasný minimálně 2 roky, takže si myslím že byl čas se na to pořádně připravit…dle dnešního infa nemají venku ani polovinu, což mi přijde po skoro 3 týdnech naprosto zoufalý…

22.9.2023 10:48:23

Stav k 19. 9. byl
4273 / 12 500


Stav k 22. 9. je
5 268 / 12 500

A to posílají jen ty nejjednodušší objednávky (jedna krabice).
Víc asi netřeba dodávat.

22.9.2023 10:48:52

Takže ještě 24 dní (300 krabic denně), než to tímto tempem rozešlou. All-in má většina lidí, takže klidně poslední all-in můžou odeslat až 10.10.

22.9.2023 11:01:44

Já mám standee verzi, zatím nic. Ale dobré vědět, že nejsem sám co čeká  :-)

22.9.2023 11:41:45

Tak u mě/nás už se to chystá … 
2x BB
4x Deluxe
1x Standard
2x Mince

Vychází to na 3 balíky

22.9.2023 14:23:08

Mam All-in BigBox a vcera to odeslo ze skladu v PL a ted uz je to v Hradci Kralovem. Predpokladam, ze v utery to bude na Kladne a ve stredu se vratim akorat po 3 tydnech ze zahranici. Super nacasovani.

22.9.2023 19:14:38

@Mistr tak čas se na to připravit byl a já jsem rád, že ho místo toho věnovali do testingu deskovky, aby byla perfektní. Fakt nevidím problém v tom si chvíli počkat. Holt dnes je moc uspěchaná doba…

23.9.2023 07:56:15

@Conan70 souhlasim s tebou. Hlavni je aby prisla vyladena hra a spravne zabalena. To ze si pockame uz je jen drobna neprijemnost.

23.9.2023 08:02:22

proto už nebackuju hry jednak je to dražší skoro než retail…..a jednak to dojde úplně stejně rychle :D

23.9.2023 10:27:52

Včera večer jsem zkusil napsat na support, aby mi tu hru už poslali z toho a toho důvodu a dnes dopoledne tracking zásilky. Možná, že to je náhoda :)

23.9.2023 10:32:56

Tak tu náhodu zkusím taky “polechtat" a uvidíme jestli mi také konečně dorazí alespoň sledování zásilky……

23.9.2023 12:39:49

@Conan70 cekali jsme 3 roky, doba fakt neni uspechana :-D

23.9.2023 23:22:12

@Belgarat 2 roky - mám pocit 

24.9.2023 07:41:29

@Belgarat Ale 3 roky jsi čekal na VÝVOJ, TESTING A VÝROBU deskovky. Teď na shiping se čeká MĚSÍC a některým jedincům z toho může prasknout cévka, že budou hru mít o MĚSÍC později. To fakt nechápu, když už to vydrželo 3 roky. To jsou prvňáčci na kickstarteru, nebo co? Promiň, ale tohle je buď autismus, nebo uspěchanost….

24.9.2023 08:58:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@Conan70 tvoje pseudoargumenty jsou dost k smíchu…ta hra je hotová cca rok takže bláboly o testování jsou mimo a výrobu má na starosti Číňan…a ze ten shiping je zpackanej přiznává sám Wozniak takže to svoje moralizovaní o konzumu a autistech si nech pro sebe

24.9.2023 09:25:51

Na opravy her z Blackfiru by jeden čekáním vyseděl důlek. Natož čekat nějaké řešení chyb. Co je oproti tomu tohle. Proto mi přijde vtipné, když tu pak někdo z Blackfiru napíše něco o čekání nebo neschopnosti řešení.

“Naše retail zásilka vyrážela z Číny o něco později a šla přímo z továrny na náš sklad, ale ten časový rozdíl prostě nebyl dostatečný. Já jsem se osobně 4x Go on Board ptal, jak chtějí stanovit release retail verzí, aby nedošlo k podobné situaci. Mohli jsme klidně měsíc na zboží sedět a čekat, až to všichni dostanete. Ale vůbec to neřešili.”

Podívejte se, prosím, někdy do zrcadla. Méně všechny chyby házet  na ostatní (nevztahuju vyloženě na tento případ, aby bylo jasno), ale skutečně je chtít řešit a vyřešit člověku pomůže víc, než stále ukazovat prstem.

24.9.2023 09:28:08

@Conan70 

Vývoj a testing proběhl víceméně před a během kampaně, maximálně pár měsíců po kampani.

Pak nějakou dobu řešili krabici,ale největší zdržení nabrala továrna v Číně, kvůli covidu a zdrzenych dodavatelských tras. Což samozřejmě není chyba goonboard. Ale to neznamená, že nemohli to rozeslání zorganizovat líp a tak aby tu hru dostali všichni v rozmezí jednoho měsíce a teď myslím všechny jazykový verze.

25.9.2023 06:58:41

Dnes dorazilo sledovací číslo, zásilka zatím nebyla předána dopravci.

All-in

25.9.2023 10:47:03

Vybíráme z Bazaru

hra o trúny - cyklus Tanec stínu
hra o trúny - cyklus Tanec stínu
Akt. cena: 24 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas