World of Warcraft: The Adventure Game

xxxxxxxooo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: The Adventure Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Bard - Centrum Gier
Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ve dvou

Hrál někdo tohle jen ve dvou? Je to hratelné v tomto počtu, neztrácí to na svižnosti a akci?
24.6.2009 14:27:22

myslím, že ne
My to hráli nejmíň ve třech ... ale myslím, že ve dvou to půjde dobře ... pokud ti teda nevadí hra s menší interakcí mezi hráči ... Já osobně ve WoW A konflikty moc nevyhledával, protože z toho člověk obvykle nic nezíská ... tím spíš by mě míň hráčů ani nevadilo :-)

24.6.2009 14:55:50

Ve dvou
Ve dvou je to hratelné vcelku v klidu (já hraju v podstatě jen ve dvou...). Neviděl bych v tom problém až na to, že se to manželce nechce moc hrát (nebaví ji). Ale jinak hra ve dvou se dá docela v poho. Pokud chceš interakci, je tam battleground, takže můžeš bojovat s protihráčem, který se nachází kdekoliv na mapě ;-)

24.6.2009 15:12:36

2
Mapa bude prázdnější, bude to velmi rychlé, neuplatní se moc například žetony objevů - discoveries (když ti ho druhý nějak hodí, půjdeš jinám), nebude tam tolik napětí, když se ti nevyvede quest budeš bez starosti, že ti nekdo podřízne krk, dle mého názoru (hrál jsem vždy v plném počtu hráčů a uvažuji to zkusit i v 6 lidech jestli se zadaří) to bude hra o ničem, prostě tomu bude něco chybět.

24.6.2009 16:13:19

Ve dvou
Hra ve dvou je v pohodě. S manřželkou to hrajeme převážně sami a nemáme s tím problémy. Jak podotkl Pihorv, je to rychlejší a prázdnější. Stejně tak se některé úkoly neplní dobře (hlavně zabíjení a zraňování charakterů). Na druhou stranu hra má příjemný spád a tempo. Většinou hrajeme na stanovený čas. Za hodinu a půl je tak jeden hrdina schopen nahrabat až 21 budů udatnosti :)

14.11.2011 13:22:25

Vybíráme z Bazaru

Vesnička: hra o budování osady
Vesnička: hra o budování osady
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas