World of Warcraft: The Adventure Game

xxxxxxxooo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: The Adventure Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Bard - Centrum Gier
Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

Tohle tématko se bude týkat jenom špatně pochopených pravidel. Ještě jsem to nehrál, ale pravidla pročítal. Pro začátek nevím jestli jsem správně pochopil pravidlo o plnění úkolů. Když někam položím žeton charakteru, který mám sebrat, stačí, když se na to políčko dostavím a setrvám až do maintance fáze? Nebo k tomu patří i poražené setkání? Mohu si vzít žeton, přestože encountera neporazím?
2.4.2009 10:12:03

pvp
něco na tom je, ale myslím, že v pravidlech se mluví o chalenge fázi. Tedy pokud někoho zabiješ v jiné fázi nevím nevím. My si to nějak pořešíme, spíš jsem chtěl vědět jestli jsem si špatně nečetl pravidla. Díky... prostě to necháme na dohodě

21.4.2009 13:59:47

pasti
Nejsem si jistý, ale nevím, jestli někde ve FAQ nebo na geeku nebylo řešeno něco podobného a zrovna u pastí se myslím předmět nezískával...

21.4.2009 19:58:51

pasti + ine
Mne sa zda ze to je jedno, podstatne je ze tvoja karta zabila nepriatela takze predmet beries, myslim ze by to bolo znevyhodnie keby to tak nebolo, ale neviem.

k inemu:
1. ako fuguje resource book: aktivny hrac si taha 2 karty a
nektivny po jednej, potom discartuju vsetci? alebo len neaktivny hraci.

2. Hunterov Concussive Shot: Da sa pouzit aj pred tym ako sa nepriatel vobec pohne? teda napr. ked stoji 1 pole vedla mna mozem ho zasiahnut tak ze sa vobec nepohne alebo az potom ako sa pohne aspon o jedno pole

10.9.2009 12:33:09

plneni ukolu
zdravim, mam dotaz ke splnovani ukolu. vas nazor by mi pomohl.
nedavno jsme hrali a stala se mi takova vec:
mel jsem cestovatelsky ukol a ten jsem ve meste splnil -> tahl jsem si novy ukol, ktery znel ve smyslu: ve meste odhod 3 predmety se stejnym potionem
tyto predmety jsem mel a ihned tak splnil i tento nove liznuty ukol

je to mozne nebo bych mel spravne pockat az do dalsiho kola? nikde jsem v pravidlech nenasel, ze by nebylo mozne splnit vice ukolu v jeden okamzik

diky

22.2.2011 09:23:44 | Upraveno autorem (porovnej)

abik
podle mě jsi to udělal správně, měl jsi prostě štěstí. Pořád probíhala tvá faze Údržby, kdy se plní úkoly, tak jsi jej mohl splnit, pokud jsi splňoval všechny podmínky, což jsi splňoval.

22.2.2011 12:31:05

Booty bay
Nevím, jestli jsem správně pochopil možnosti výměny předmětů za body v Booty bay. hrajeme to tak, že bod udatnosti získáme za tři různé ikony lektvarů. Tudíž jde o snadné nahrabání bodů. Můžete mi někdo poradit s vlastními zkušenostmi? Díky :)

14.11.2011 09:19:43

Vybíráme z Bazaru

 Mage Knight ENG + 2x exp
Mage Knight ENG + 2x exp
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas