World of Warcraft: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 252x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
PS-Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Tuto otázku bych rád směřoval na hráče, kteří hráli (hrají) i PC verzi WoW. Přemýšlím, že také koupím, ale nejsem si jistý jazykem. Angličtina mi moc problémy nedělá, ale v češtině se vše lépe hraje, že =).

Teď k otázce: "Nevadí vám přeložení názvů kouzel do češtiny?" Nejsem si jistý, jestli je to skousnutelné =)
24.2.2011 21:49:06

nevadí
Mě osobně to nevadí...co bych dal za to kdyby mi někdo poslal překlad karet alespoň ve wordoské podobě pro rozšíření The Burning Crusade

9.3.2011 16:14:14

nevadí
Já osobně si WoWko taky ještě někdy pustím, ale byly časy kdy jsem u toho strávil času víc... a překlady karet ti vůbec vadit nebudou, to si ani pořádně neuvědomíš :-)

9.3.2011 18:27:36

Děkuji =)
Moc vám děkuji za postřeh ;).

Nicméně hru už mám doma v anglickém jazyce a můžu říci, že jsem spokojen. Naštěstí mi překlad nedělá problémy (zvláště pak díky skvělému překladu pravidel, který jsem nalezl zde). Hra mi přišla bez některých úkolů, ale po krátké domluvě s prodejcem mi zdarma míří do vlastnictví i rozšíření Shadow of War (a to je pouze v Aj, takže možná proto takto =) ).

Každopádně dík =)

9.3.2011 20:12:25

čeština
No a nemá někdo z Vás tedy přeložené karty do burning crusade prosím?

10.3.2011 07:51:24

na úvod česky :)
ja keď som sa rozhodoval zainvestovať do poriadnej hry , tak som sa najviac váhal medzi Starcraftom a WoW , keď som videl WoW v CZ tak voľba bola jasná - na toto české wowko sa mi podarilo úspešne nalákať cca 6 hráčov (okrem nás skalných) a tak pri ďalšej kúpe SoW a TBC nebol s jazykom problém , naopak keby som mal už Aj základ tak by to ľudí odrádzalo, , blolo treba totiž prelomiť tu bariéru, že aj doskovka dokáže byť lepšie než PC hra a zlákať ľudí na tento druh zábavy

čiže vlastním CZ, ENG mix a všetci sme s tým spokojní.

5.5.2011 11:12:36

Vybíráme z Bazaru

Illumination - ENG
Illumination - ENG
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas