Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyplatí se deluxe edice?

Ahojte, mám do konce roku a do dalšího roku ještě poměrně dost Flexipassů, tak přemýšlím jestli jít do deluxe verze, nebo jestli radši vzít rozšíření. za ty +2000 co by to stálo mi to nepřijde moc fér, zvlášť když za tu cenu je rozšíření, které hru mění mnohem více, taky se mi trochu líbí představa, že potvory z legendárního lovu by nad těma normálníma trochu vyčnívaly s tou figurkou, na druhou stranu zas aby nevyčnívaly moc. 

Zkrátka, přijde vám dát 2000 navíc za deluxe verzi worth it ?

21.11.2023 13:34:57

Pokud mám odpovědět upřímně, tak ne. Rozhodně ne. Za 2000 navíc to rozhodně nestojí a docela by mě zajímalo, kdo vymyslel takovou cenovou politiku. Vždyť za ty 2 tisíce si můžu koupit např. Ankh, kde je figurek o dost víc, jsou detailnější a mají k sobě navíc i celou skvělou hru. A navíc se na mapě hýbou a mají tam opravdu nějaký smysl.

21.11.2023 13:43:52

Urcite sa to neoplati, za 2000 si mozes kupit dalsiu hru.

21.11.2023 13:48:51

mh

Můj názor jako člověka, který deluxe nemá: 

Deluxe přidá pouze figurky nestvůr (i když podle fotek pěkné), jinak nic jiného. V tu chvíli záleží na tom, jestli jseš figurkový nadšenec, např. si je rád maluješ.

Mně osobně figurky nechybí a radši bych ty peníze dal do rozšíření. Jen je potřeba mít na paměti, že v těch rozšířeních už figurky nestvůr bývají, takže pro některé budeš mít na ploše figurku a pro jiné jenom žeton. Ale toho si jseš evidentně vědom.

21.11.2023 13:50:00

Tak jsem vzal klasickou verzi, je to fakt darda. Nakonec by ty figurky akorát zavazely ve výhledu, což je blbé když je třeba vidět co na jaké lokaci můžu dělat. 

21.11.2023 13:54:48

@MortZ kup si za usetrene peniaze Legendarni Lov a budu figurky a este ti 500 Kč zostane :D

21.11.2023 14:11:04

Ehm… no já mám už all-in z KS a z figurek sem hrozně nadšený stále. Ale je pravda, že bych možná místo deluxe při takové volbě volil Legendární lov. Ale jinak ty figurky hrozně pomáhají atmosféře.

21.11.2023 14:41:15

Figurky rozhodně nezavazí na herním plánu.

21.11.2023 16:04:52

Figurky mám, je s nimi lepší přehled kde jaká příšera je. Žetony se mohou snadno přehlédnout. Asi by to vyřešily podomácku vyrobené standees.

21.11.2023 17:45:07

Taky jsem si nejdříve pořídil základní hru bez figurek, ale po rozbalení jsem byl velice zklamaný. Kdyby ty monstra aspoň byly jako standies třeba ze hry Folklore nebo Marvel Zombies, tak to zkousnu, ale žetony velikosti mexického dolaru? Hned druhý den jsem objednal deluxe verzi ;)

22.11.2023 00:22:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Pridam aj moj nazor, mozno dakomu pomoze usetrit. Mal som kickstarter deluxe verziu a hral som to so zetonmi. Nenamalovane figurky stoja za prd a akurat komplikuju setup. Atmosferu to asi zlepsi,…  ale zakladna hra je tak plocha a tak random, ze tie peniaze nestoji do nej investovat. Racej si ten rozdiel odloz na dalsi rok. Vtedy maju prist do retail rozsirenia, ktore z toho spravia hru.

Ja celkom dobre nechapem ani preco base game stoji 85 Eur. Realne by som im za to dal max 50eur. Lebo je tam 5 figurok a trocha papiera … ale to je na inu diskusiu.

22.11.2023 02:17:42

Vybíráme z Bazaru

Claustrophobia
Claustrophobia
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas