Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vítězství do 6 kol

Zdarec, zajímalo by mně jestli se někomu povedlo dosáhnout vítězství na 6 kol? Hraju to solo a pokaždé se dostanu min na 9 kol, přijde mi nereálné to vyhrát za 6 kol. Jaký je váš osobní rekord? 

1.12.2023 15:17:41

mh

Já mám rekord 10 kol a myslím si, že na 6 se to prakticky nedá zahrát (to se musí opravdu všechno sejít ve prospěch). Kromě poražení tří nestvůr musíš ještě získat jednu trofej (tj. dostat jednu vlastnost až na 5. úroveň). Nevím, jestli mě tady někdo vyvede z omylu, kdo to na 6 nebo méně uhrál, tak budu rád. 

1.12.2023 16:20:05

Dal som to na 8 kol, ale len zaklad retail, s monstertrail som to na menej ako 9 nedal. A pri tom rekorde, som mal fight s lvl2 a 3 monstrom tak ze ostala mi 1 karta na ruke - do or die.

1.12.2023 22:11:41

Včera jsem vyhrál v 7. kole, ale hrál jsem s legendarním monstrem.
Hrál jsem všechny povolená rozšíření kromě Skellige (to se na sólo hru moc nehodí). Vlastním All-in KS edici.

Hrál jsem tentokrát za školu gryfa. Nemám jí moc rád, ale chtěl jsem jí dát šanci.

Soustředil jsem se na fialové a červené karty, později modré jelikož fialové a červené moc nechodily. 

Monstra: (ty velké karty)
I.úroveň - Barghest (lokalita 18) - Zabit ve druhém kole.

II.úroveň - Kajícník (lokalita 4) - Zabit ve čtvrtém kole.

III.úroveň - Vařena (lokalita 17) - Zabita v šestém kole. Boj byl opravdu těsný.

Legendární - Golem (lokalita 8 a pak se pohyboval vesměs na jihu). Vyhrál jsem s jednou kartou na ruce.
 

Dělám jen jednu vyjímku. Vždy používám všechny 4 karty speciálních útoků.
 

2.12.2023 22:57:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Věčná zima: Paleoindiáni komplet + rozšíření
Věčná zima: Paleoindiáni komplet + rozšíření
Akt. cena: 1800 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas