Wings of War: Miniatures

xxxxxxxxoo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Wings of War: Miniatures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: karetní hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Nexus
Autoři: Andrea Angiolino
Pier Giorgio Paglia
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Dobrý den. Pár měsíců mám doma komplet sadu z 1. světové a po uvedení na trh 2. dílu (Dawn of War z druhé světové), jsem se rozhodl některá pravidla upravit. Např. neplánujeme 3, ale pouze 2 manévry(zatraktivní to hru). S tím ale souvisí i dotčení některých stávajících pravidel např. zásah motoru. Za normálních okolností bych do konce hry plánoval 1 Stall v každém kole. Při kole o dvou manévrech a za předpokladu, že nesmím plánovat 2x Stall po sobě, je to moc předvídatelné :( Zatím to řešíme tak, že sice plánuje Stall v každém kole, ale platí to pouze na 3 kola. Dále se snažím aplikovat poškození zásah pozorovatele i na pilota. V tuto chvíli hrajeme, že nemůže střílet na dlouhou vzdálenost(kvůli ztrátě koncentrace), ale není to ono.
Přivítám jakékoli nápady a jsem ochoten se podělit o další úpravy, které jsem do hry zanesl + pravidla a vlastnosti ES.

Díky Deskovec.
16.11.2009 12:00:25

otázočka
naplánujem let /tri karty/ keď príde môj ťah odohrám všetky 3 a ide ďalší alebo použijem jednu a ide sused a tak stále dokola

21.6.2010 23:28:11

klato
všichni plánují manévry naráz (všechny tři). jakmile jsou manévry naplánovány, všichni naráz odhalí první a naráz tento manévr provedou, vyhodnotí střelbu. Pak naráz odhalí druhý manévr, provedou pohyb, vystřelí. Třetí manévr, pohyb, střelba. A jde se na nové kolo a nové plánování tří manévrů.

22.6.2010 07:55:14

Vybíráme z Bazaru

Dědicové trůnu + rozšíření (CZ) + obaly
Dědicové trůnu + rozšíření (CZ) + obaly
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas