Waste Knights (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Waste Knights (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Galakta
Autoři: Marek Mydel
Paweł Szewc
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

čeština

Plánuje sa na túto hru čeština, neviete?

12.3.2022 14:23:34

Čeština

Pravděpodobně ne (ptal jsem se svého času v Albi, které od Galakty vydalo This War of MIne). Já sám jsem se do překladu pro vlastní potřebu pustil, ale vzhldem k rozsáhlé příběhové knize to jde pomalu (a rozhodně ho vzhledem k vynaloženému množství práce nehodlám jen tak vypustit ven).

12.3.2022 17:59:10

PM

Shark - já jsem měl vždy zafixováno že This war of mine je od Awaken realms a až do vydání právě Waste Knights mě nenapadlo že je to od Galakty. Každopádně jestli to překládáš tak to teda bude velká práce vzhledem k tomu kolik textu tam je. A to nemluvím o tom že teď je na KS nové rozšíření Beyond the Horizon, kde toho textu taky bude požehnaně. Takže se ti ani nedivím že, jestli to dokončíš, to nebudeš chtít dát zadarmo. Jestli to přeložíš tak by možná bylo dobré se domluvit přímo z Galaktou jestli to nedat do té jejich aplikace kterou k tomu na Android mají, byť třeba jako nějakou placenou možnost. Ale je samozřejmě škoda že to Albi nevydalo, když už od té samé firmy vydalo This war of mine, která se snad prodávala dobře…

27.4.2022 23:04:39

Vybíráme z Bazaru

Detektiv: Po stopách zločinu + LA
Detektiv: Po stopách zločinu + LA
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas