Warriors & Traders

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Warriors & Traders - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická, válečná, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: NSKN Games
Autoři: Andrei Novac
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Warrior knights x Game of Thrones x Warriror and traders

Docela mě Warrior and Traders zaujalo a to až tak, že si pohrávám s myšlenkou porušit své předsevzetí, že do konce roku již žádnou další hru neobjednám :=). Proto by mě zajímalo, jaké to je hlavně s ohledem na Warrior knights a Game of Thrones (2.ed)., které buď mám nebo jsou na cestě. Je to odlišné, nebo je to v podstatě na stejném principu jako některá z výše uvedených her? Jinými slovy stojí za to si ji pořídít, nebo budu mít doma dvě velmi podobné hry?
11.11.2011 08:12:54

nikdo?
Nikdo není schopen porovnat? Hlavně s Game of thrones.

11.11.2011 16:01:50

sasa
Jeste jsem to uplne nedostal na stul, ale koukal jsem na to v Essenu a procital pravidla. Hlavni rozdil je v tom, ze WaT jsou o dost komplexnejsi, jde tam i o rozvoj, AGOT je vic tesacka ve stylu Diplomacy, takze je to v podstate jen Warriors a ne Traders.

12.11.2011 10:37:28

aneken
To zní zajímavě. Nepočítám-li Antike tak mi nějaké budovatelsko-válečné euro chybí, navíc u Antike je to válčení trochu v pozadí. Takže vám asi udělám na planetě kšeft :=).

12.11.2011 13:17:27

nazor
No taky jsem to nehrál, ale dovolím si tvrdit že warrior knights jsou komplexností ještě mnohem dál. Warriors & traders mi přijdou výrazně jednodušší. Nicméně já jsem na warrior knights poněkud ulítlý takže mám názor možná trochu zkreslený.
Game of thrones mi přijdou dost jiné. To je opravdu diplomatická hra plná podrazů a civilizační aspekt tam neexistuje.

12.11.2011 23:44:41

Vybíráme z Bazaru

Familiar Tales - nová
Familiar Tales - nová
Akt. cena: 860 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas