Warhammer Underworlds: Shadespire

xxxxxxxxxo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

Warhammer Underworlds: Shadespire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: David Sanders
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Něco jako

Ahoj,

Tak jsem si říkal, jestli existuje hra ve stylu Shadespire, ovšem bez karet. Byla by to deskovka, s několika málo modely. Ve hře by byl rozvedený systém dovedností, schopností, featů, předmětů, vybavení apod. (zloděj by se mohl schovat do stínu, válečník ovládal boj dvěma zbraněmi nebo nošení těžké zbroje apod.). Byla by to taky bitka warband, ale bez karet, jen kostky a prvky výše.

Je něco takového?
15.5.2018 14:54:48

Dungeon Twister
... je deskova arenovka s druzinami postav ruznych schopnosti, kde k vitezstvi neni nutne eliminovat soupere. Neobsahuje ale zadnou nahodu a je takticky narocnejsi. Figurky lze bud za nekrestansky peniz dokoupit, nebo jsou v zakladni sade Prison.

Co jsem nehral, ale mohlo by sedet pozadavkum jsou Rum and Bones.


15.5.2018 18:52:43

Skirmish
Většina skirmish her karty nemá. Pohledej na bgg a najdeš toho mraky. Jen tak z hlavy Necromunda, Mordheim, Malifaux, Wolsung, Infinity, Mercs, Deadzone 2, Fallout od Modiphius, Imperial Assault, Heroclix, Batman atd. atd.

15.5.2018 19:11:30

Děkuji
za typy. Je fakt, že nakonec toho je víc, než jsem myslel.

Nezkoušel jste někdo Arena DeathMatch od Avatars of war?

16.5.2018 11:54:26

jeste...
Melee (https://boardgamegeek.com/boardgame/3464/melee) je taky tymova a na hexech, navic je i na bgg ke stazeni zdarma. Je celkem dobra a da se implementovat i magie a houserules. Mam k tomu i dalsi materialy, kdyby byl zajem.

Pit Fighter - od GW, volne ke stazeni, zabavne i 1:1

Ta hra od AoW sice neni spatna (po precteni), ale ma preddefinovane postavy, coz me odradilo.

16.5.2018 18:53:04

Vybíráme z Bazaru

Star Trek Ascendancy - komplet edice
Akt. cena: 9500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas