Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 132x (Seznam vlastníků)

Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Brady Sadler
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

porovnání s heroes of tenefyr

ahoj, má někdo porovnání těchto dvou her, jde mi o občasné solo hraní. ve které je méně náhody a je více variabilní. díky
29.1.2021 16:41:08

WQ
Porovnat neviem ale co sa tyka warhammer quest tak velka variabilita a malo nahody su neni silne stranky tejto hry. Mas tam 5 scenarov, 4 postavy a potom este "mod" kde mozes namiesat rozne lokality nepriatelov a vies hrat nahodne generovatelny scenar ale je to stale to iste ked sa to tak vezme. Kockami sa hadze v podstate na vsetko a niekedy to proste nepada alebo mas naopak seriu hodov ktore ti hru o dost ulahcia. Samozrejme musis pritom aj rozmyslat inak nevyhras ale ak ti to nepada tak celkom lahko prehras aj tak. Vsetci hrdinovia maju rovnake karty : utok, pomoc, liecenie a prezkum a kazda postava je v niecom lepsia ale realny rozdiel medzi dvoma postavami je len pocet kociek ktore mozu pouzit na utok ci pri prieskume, lieceni a pomoci a pripadne nejaky modifikator k tomu, napr trpaslik ma bonusovu obranu ked sa lieci. Otrasne pravidla a chyby v preklade tiez nepomahaju. Na druhu stranu hra je skoro zadarmo a prve hry nas aj napriek vsetkemu bavili. Ale ak hladas variabilitu a malo nahody tak hru nemozem odporucit. Napr taky gloomhaven jaws of the lion stoji okolo 45e a tuto hru valcuje v kazdej kategorii do takej urovne ze Warhammer uz asi nikdy na stol nevytiahnem.

29.1.2021 17:10:26 | Upraveno autorem (porovnej)

re :
Přesně tak. Navíc hra nesplňuje ani požadavek na sólo hraní. Na krabici je sice napsáno 1 - 4, ale pro sólo je třeba hrát za dva. Pro čistě jeden charakter hra nefunguje. Heroes of tenefyr neznám, ale z tvých požadavků WQ nesplňuje vůbec nic.

29.1.2021 17:49:12

Vybíráme z Bazaru

Massive darkness 2 Zombicide crossover ve fólii
Massive darkness 2 Zombicide crossover ve fólii
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas