Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 132x (Seznam vlastníků)

Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Brady Sadler
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Komunita

Ahoj, chci se zeptat, zde existuje nějaká komunita hráčů této hry stejně jako Pána prstenů LCG. Myslím, že hra má velký potenciál a na tom nic nemění ani fakt, že FFG s ní končí. Na BBG je množství rozšíření, které postupně pro sebe překládám. Ale rád se podělím s ostatními hráči pokud je zájem a pokud někdo na tom také nedělá. A to je právě ta otázka! Je nás tu více? Můžeme si přeci předávat zkušenosti, postřehy, překlady . . .
Ozvěte se!!!!
24.3.2017 22:17:36

ahoj
Hru mám celkom rád, takže ak tu nahráš nejalé nové scenáre, budeme len radi. Ak by si potreboval pomôcť s kontrolou pred zverejnením, v rámci možností sa na to môžem pozrieť ;-).

24.3.2017 22:56:16

preklady
Tak pokud se podelis s preklady dalsich fandovskych rozsireni, tak to bude jedine fajn :)
Jinak ale o nejake komunite, ktera by treba zakladala vlastni web (jako u LOTR), nevim.

24.3.2017 22:56:47

znalec
Překládám fandovská rozšíření, ale nejsem znalec tohoto světa. Proto hledám někoho, s kým bych mohl konzultovat kupříkladu jména postav, ras a vlastností. Abych nevytvářel něco, co tu už je a navíc úplně špatně.
Pokud se někdo najde, klidně pište SZ, abychom nezasvinili vlákno.

6.5.2017 22:25:31

fan rozsirenia
budeme vdacni za kazdy preklad, nemusi byt profi

7.5.2017 07:19:47

Komunita a preklady
Ahoj. Jenzto jsem ode dneska taky majitelem, konecne, pridavam se k dotazu o hrani pripadne tvoreni komunity. Jsem z Prahy a krom zajmu o hru muzu nabidnout pripadne prostory, uz takhle se k nam chodi hrat kde co :)
K prekladum rekneme ze zaklady lore sveta znam, anglictinu snad uplne spatnou taky nemam, pripadne jsem ochotny pomoc s prekladanim textu

9.5.2017 21:56:07

bludik
Tak jsem rád, že se objevil další fanda. Jsem také z Prahy a pokud navážeme spolupráci, budu jenom rád.
PS Asi se domluvíme v SZ

Pro dedodusi: tak tedy na tvoji odpovědnost dnes přidávám jedno krátké, ale celkem zajímavé dobrodružství ke schválení.
Prosím nekamenovat!!!

9.5.2017 23:08:25

Hrani
Ahoj. Nejak am to tu usnulo :( muj zajem o hrani stale pretrvava

27.6.2017 17:54:44

Karty originál
Ahoj, pokouším se překládat nějaká nová dobrodružství, ale narazil jsem na problém, že nějaké lokace v originálu (pouze název) jsem nenašel českém překladu. Nemá tedy někdo soupis karet v angličtině? Nebo není někde na netu? Já nenašel.

1.2.2018 13:08:52

Vybíráme z Bazaru

Etherfields: Alternative Creatures
Etherfields: Alternative Creatures
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas