Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 132x (Seznam vlastníků)

Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Brady Sadler
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jakou to má cenu?

Ahoj, pokud je tohle spam nebo to sem nepatří, tak to klidně smažte. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli by mi někdo poradil, jakou tato hra má cca cenu v dnešní době? V žádném e-shopu jsem ji už nenašel, ale historicky se cena pohybovala 400 - 800 Kč. Je tohle nějaká raritní hra, která se bude těžko shánět? Nebo to deskohráčskou komunitu nechává spíš chladnými?

Díky :)

3.4.2023 11:00:41

za 500 se teď prodává po bazarech…

3.4.2023 11:04:19

U hry klikni ´Hru chci´. Kdyz ji nekdo nahodi na bazar, tak ti prijde upozorneni. Nasledne si dany inzerat rozklikni a dej ´sledovat´. Pak se muzes podivat za kolik se to vydrazilo.. Ja tu koupil nedavno EN verzi za +-350. 

3.4.2023 14:19:13

Díky za reakci. Abych upřesnil, hra se nějakou shodou náhod objevila doma, tak jsem mu slíbil, že zjistím, za kolik se tak prodává. Nastuduju, jak se to hraje a dám mu feedback, jestli si myslím, že by ho to s přítelkyní bavilo, nebo jestli to má spíš smysl prodat a koupit něco jinýho. 

3.4.2023 14:27:14

Upřímně, ta hra není po herní stránce žádný zázrak a překlad se, pokud budu hodně mírný, vůbec nepovedl. Jestli si dobře pamatuju, tak ji i v minimálně jednom scénáři rozbil. Nečekal bych, že se cena vyšplhá nějak vysoko.  

3.4.2023 16:29:44

@Mejlo hru mám od bráchy a hraju ji, tušíš prosím, který scénář je rozbitý? Já hrál zatím jen první. A pravidla jsou docela bolest, ale to už asi i ty původní.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

9.4.2023 15:16:34

Mrkni na vlakno “chyby v cz prekladu”. 

10.4.2023 13:41:49

Vybíráme z Bazaru

Věčná zima: Paleoindiáni (vo fólii)
Věčná zima: Paleoindiáni (vo fólii)
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas