Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ve 4?

Ahoj, hodně uvažuju o koupi core-setu, ale měl bych dotaz jestli se dá hrát ve 4 hráčích? nejde mi tak ani o pravidla, nějaká jsem už našel nebo bych si je případně i upravil sám, jako spíš počet karet. Každý hráč jednu rasucož by mělo být 40karet?), bez High i Dark Elfů(to už by se asi vážně rozdělit na 1/4 nedalo) a neutrální karty rozdělit-těch jak jsem se dočtl by mělo být 24-takže 6 na hráče. Celkem tedy 46 karet na balíček. Ale není to málo? Vím že turnajový balíček má mít 50karet,ale to je mi celkem jedno, jde mi o to jestli by se to takhle vůbec dalo hrát?
10.1.2010 10:12:52

počet karet
Zatím nemám možnost hru odzkoušet ve více hráčích, neboť jsme si třetího či čtvrtého hráče ještě nesehnali, ale v takovém počtu si myslím, že už by někomu balíček došel, tedy že to bude málo, protože kdo dobere balíček - prohrává.

10.1.2010 10:27:56

ve 4
Hratelné pro zábavu to rozhodně je, pokud oželíš "stavění" balíčků. Třeba některé neutrální karty jsou daleko silnější než jiné atd.

10.1.2010 10:29:03

ve 4
stavění balíčku bych ve varientě pro 4 oželet musel, to se nedá nic dělat. V téhle variantě bych to bral jako klasickou deskovku. Jak bych řešil rozdělení neutrálních karet bych ještě musel dořešit( buď je rozdělit podle balíčku kam by se nejlépe hodily, nebo by se zamíchaly a každému 6 náhodně rozdalo). Jde mi opravdu spíš o ten počet karet, jestli by to bylo hratelné-aby nedocházelo často k tomu co píše Death- tzn. k dolízáni balíčku.

10.1.2010 10:38:05

ve 4??
a jak se to hraje ve ctyrech? jako tymovka 2 na 2? to by mohlo byt hodne zajimavy:)

10.1.2010 11:05:06

oplprokop
tahle varianta mě taky napadla(a taky se mi nejvíce zamlouvá) ale pro tu jsem pravidla zatím nenašel(ale asi by nebyl velký problém je upravit) nebo klasická Magicovská varinata kdy se hraje po směru hodinových ručiček a každý hráč muže útočit jen na hráče po levé ruce, a nebo všichni proti všem jak je pospsáno zde: http://warhammerinvasion.webs.com/popishry.htm

10.1.2010 11:22:52

Ve 4
Hratelny proc ne, ale v tech neutralnich kartach vidim docela problem...

10.1.2010 15:19:54

Vybíráme z Bazaru

Obleva
Obleva
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas