Warhammer Age of Sigmar: Champions Trading Card Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Warhammer Age of Sigmar: Champions Trading Card Game  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Výměna/Prodej

Dobrý den pokud by měl někdo zájem vyměnit karty napište mi děkují. Mám hlavně weave 1-2 měl bych zájem i některé karty koupit děkují :)
1.4.2021 19:34:27

Chystám se otevřít jednu krabici boosterů wave 1, tak mi do soukromé zprávy napiš, o co bys měl zájem a já zjistím, jestli mám nějaké přebytky. :)

2.4.2021 10:48:48

Já bych měl asi taky nějaké přebytky. Ovšem záleží po čem se shanis. Obávám se, že mám navíc spoustu běžnějších karet, ale sháním se po nějakých championech či blessingu.

2.4.2021 11:22:43

Zdravím pánové, 

sháním tyhle karty, výměním či koupím :

  • Frieghtful strike (Death Abi)
  • Shrieking Terrorheist (Death Unit)
  • Celestant-prime (Order Champ)
  • Lotann (Order Champ)

Na výměnu mám spoustu Epic karet z wave 1 a 2, dále vyměním foil karty, pište PM, díky.

7.5.2021 17:17:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdravím, z wave 1 mi chybí 25 karet, z wave 2 mi chybí 6 karet, z wave 3 mi chybí 7 karet. V drtivé většině případů se jedná o rare prvního cyklu, nikoliv hrdinové a blessings.

Mám relativně velké přebytky hlavně wave 1/wave 2/deluxe starter, rare a unikátní hrdinové včetně. Pokud bude mít někdo to co chci ve větším množství jsem ochoten k výměně přisypat navíc třeba třeba komplet C+nějaká U nějakého cyklu nebo i jednotky unikátních hrdinů, které mám vícekrát. 

Podrobnosti pošta.

 

4.5.2022 09:15:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Agricola
Agricola
Akt. cena: 25 €
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas