Warhammer 40,000: Kill Team

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Warhammer 40,000: Kill Team - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: sběratelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Ahoj, klasická otázka, jak se vám líbí? Pro mě je to splněný sen. Svět WH40k se mi moc líbí, je atmosférický a skvělý. Na druhou stranu plná hra WH40k je šíleně náročná na prachy, čas, barvení, prostor, všechno. Navíc mi nesedí měřítko. Figurky jsou moc velké na to, aby člověk postavil velkou bitvu, pokud tedy nesrazí 4 stoly na pingpong a nemá 20000Kč v jedné armádě. Takže hra z tohohle prostředí, kde mám různé variabilní týmy řekněme o 5 - 15 modelech na malé hracé ploše, to je paráda! Hodně týmů - velká variabilita, různá prostředí, pravidla pro velitele, možnost jednoduchého vývoje postavy a kampaní, zdá se, že to má vše. Své dojmy ještě nemůžu dát k dobru, zatím ještě stavím Genestealeří tým a pronikám do tajů barvení akrylovkami.
23.11.2018 10:36:01

Dojmy
jsou celkově dobré. Přesně jak píšeš. Má to všechno. Jediná věc, co mi na tom nesedí, je Movement fáze, kde se napřed hýbe celý jeden gang a pak další. Díky tomu dochází k paradoxním situacím, kdy ten, kdo vyhraje iniciativu, je na tom nejhůř, protože není vůbec nijak schopen zareagovat na to, co udělá druhý gang - jako by byl paralyzován - což neodpovídá tomu, že je iniciativnější. Ale je možné, že jsem to jenom nepochopil :).

23.11.2018 12:27:39

Tangram
Ahoj, to je divný, no. Koukal jsem na pravidla, ale tím, že jsem to ještě nehrál, nevím jestli je tam něco o pasování a tak. Ale píše se tam tohle:

In the Movement phase, each player will take it in turn
to move all of the models in their kill team that they
wish to move, following the order determined in the
Initiative phase. Once a player has moved all of the
models they want to, the next player does the same,
and so on until all players have moved all of the models
they wish to move. Once all players have done so, the
Movement phase ends and the Psychic phase begins.

Neznamená to, že když pohnu jedním modelem a řeknu, že to stačí, musí se pohnout alespoň jedním modelem soupeř? Mi to připadá, že se musí střídat, ne?

23.11.2018 14:05:11

Marabu - pohyb
Pohyb je tak , že odhýbeš všechny své modely, kterými se chceš pohnout a pak se všemi soupeř. To co píšeš ty se týká hry ve více lidech než dvou.


Cajicek Veni, Vidi, Vici ;)

17.12.2018 21:42:09

Jak se Vám líbí připravovaný nový Core set? Nemá někdo přeložené základní pravidla Kill teamu? Ta nová krabice se mi moc líbí..

 

 

https://www.warhammer-community.com/2022/08/28/sunday-preview-get-ready-to-breach-kill-team-goes-into-the-dark/?utm_source=CUSTOMERS&utm_medium=email&utm_campaign=GW_28th_August_Preview_ENG_&utm_content=&utm_term=

 

29.8.2022 08:27:31

Vybíráme z Bazaru

Vesmírná loď Interstellar
Akt. cena: 1325 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas